Sorum var Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,203 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çanlarim güzelleriim çok şükür Hersey yolundaymış merak eden ilgilenen herkese çok cok teşekkür ederim iyimi varsiniz
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Ay balımsın demiştin evet yinede gidiyim. İçim. Rahat etsin dedim çok şükür ya çok korkmuştum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin çiçeğim inşallah cümlemiz 🥰🤲

Amin çiçeğim inşallah cümlemiz 🥰🤲

Doktor bebek baskı yapıyor büyüdüğü için dedi rahim büyüyor bebek büyüyor baskı yapıyor normal dedi baktı Kontroll etdi Hersey yolunda dedi şükür ve yalancı sancılar dedi
🤲🙏♥️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım çok şükür dikkat et kendine 🥰
Sağol ederim canimm

Gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Amin mn. Cümlemiz inşallah canimm

Gözun aydin cnm bebiş buyudukce baskilar dahada articak malesef sevindim sorun olmadigina
Sağol canimmm
Gözun aydin cnm bebiş buyudukce baskilar dahada articak malesef sevindim sorun olmadigina

Sağol canimmm
Ayy şükür balım çok korkmuştum erken doğum ve olacak diye 🥺🤲🏻
Bende çok korktum da çok erken çünkü çok şükür ama rabbim hiç birimizi korktunuz ugratmasin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sağol ederim canimm

Amin mn. Cümlemiz inşallah canimm

Sağol canimmm

Sağol canimmm

Bende çok korktum da çok erken çünkü çok şükür ama rabbim hiç birimizi korktunuz ugratmasin
Amin kuzum amn 🤲🏻

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizi yerim ya cansiniz hiç birinizi şahsen yakından tanımasam da hepinize içim ısındı o kadar çok merak eden olmuşki dün korkarak doktora gitdim Bi baktım. Mesajlara Bi okudum içim Bi tuhaf oldu çok sevindim buraya iyiki keşfettim iyiki sizleri tanıdım hepiniz ayrı ayrı tatlı insanlarsiniz birileri sevmek. İçin kan bağına gerek yokmuş 🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar