Sorum var Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım iki gün sonra 33 haftalık olucam nasipse zaman yaklaşıyor normal doğum yapmak istiyorum nasipse bana normal doğum için neler önerirsiniz?
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryanla arasında en az 2 sene olması gerekiyor ve her doktor onay vermiyor çiçeğim. İlkini neden sezeryan olmuştun eğer çatı sıkıntısı vs varsa ikinciside sezeryan olur. Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah ama normal doğum diyede zorlama. Bende normal doğum çok istiyordum lakin bebeğimin sağlığı söz konusu olunca mecburi sezeryan olmuştum
Tabiki bebeğim bebeğim sağlığı için ne hayırlı olacaksa o olsun hep öyle derim ben ilkinde bebek plazentadan ayrılmıştı kanamam olmustu baya ve kordon dolanması vardı ve suyum azalmisti 37 haftalıktim

Canlarım önerileri tavsiyeleri bekliyorum ilki sezaryandi o yüzden hiç fikrim yok normal doğum ile neiy kaç haftadan sonra yapıyım tavsiyeler fikirler bekliyorum bu arada günaydın bitanelerim 💖💖💖💖💖
Valla canm Bn 39 haftalıkken doğum yaptım sürekli yürüyüz ve suquat hareketleri yaptım sancıyla gittim şükür 8cm açılmış kolay doğumum oldum inşalla sennde öyle olur

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tabiki bebeğim bebeğim sağlığı için ne hayırlı olacaksa o olsun hep öyle derim ben ilkinde bebek plazentadan ayrılmıştı kanamam olmustu baya ve kordon dolanması vardı ve suyum azalmisti 37 haftalıktim
Baya sıkıntı yaşamışsın sende şükür sağlıklı bir doğum olmuş. Benim bebeğiminde kalp ritmi azalmış gelişimi durmuştu o yüzden sezeryan oldum 39 haftalık doğdu ama 37 haftayla birdi. Normal doğumu çok istiyoruz ama hayırlısı böyleymiş diyip kabulleniyoruz işte

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Baya sıkıntı yaşamışsın sende şükür sağlıklı bir doğum olmuş. Benim bebeğiminde kalp ritmi azalmış gelişimi durmuştu o yüzden sezeryan oldum 39 haftalık doğdu ama 37 haftayla birdi. Normal doğumu çok istiyoruz ama hayırlısı böyleymiş diyip kabulleniyoruz işte
Evet ağlıya ağlıya girdim ameliyata ağlıya ağlıya çıktım ama şükür sağ sağlım Kavuştum ogluma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna danıştinmi peki kuzum oluyormuymus
Kaç sene geçti aradan
2 sene geçti. Kendi doktorum oluyor dedi ama bide hastanenin doktorları ile görüşme lazım dedi bakalım. Hayırlısı
Kaç sene geçti aradan

Kaç sene geçti aradan
2 sene geçti. Kendi doktorum oluyor dedi ama bide hastanenin doktorları ile görüşme lazım dedi bakalım. Hayırlısı
Kaç sene geçti aradan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet ağlıya ağlıya girdim ameliyata ağlıya ağlıya çıktım ama şükür sağ sağlım Kavuştum ogluma

Yaaa iyiymiş kuzum sevindim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar