Sorum var Canlarım nasılsınız🥰♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Canlarım nasılsınız🥰♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım nasılsınız🥰♥️
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizkar hafif kasık ağrısı var ve adet olcak gibide karnım agriyor
Düzenli mi peki canım benim..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir ilik duş al ağrı gidiyor mu diyebbak yada pozisyon değiştir gidip gitmediğini kontrol et

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Düzenli mi peki canım benim..

Bir ilik duş al ağrı gidiyor mu diyebbak yada pozisyon değiştir gidip gitmediğini kontrol et
Valla çok şiddetli degil canım ama ama gelip gidiyor aynen bi duşa giricem bakalim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bugünde iyiyiz elhamdülillah çok şükür 🤲seni sormali canım
Çok şükür kuzum bende iyiyim kızçemi uyutmaya çalışıyorum 🥰

Rica ederim kuzum benim sende öylesin dikkat et sancı geçmez ise dakika tut 5 dakikaya inince hastaneye git 😍
Selamlar canisi iyi yapmışın ben evdeyim bugün biraz belim biraz kasık birazda adet olcak gibi ağrı var ama şiddetli degil hafif ama şükür iyim
Son günlerin canım normal Allah yardımcın olsun 🤗🥰

Rica ederim kuzum benim sende öylesin dikkat et sancı geçmez ise dakika tut 5 dakikaya inince hastaneye git 😍
Selamlar canisi iyi yapmışın ben evdeyim bugün biraz belim biraz kasık birazda adet olcak gibi ağrı var ama şiddetli degil hafif ama şükür iyim
Cay içiyorum eşimle canim
Afiyet olsun🙏🏻🙏🏻🤗🤗

Afiyet olsun🙏🏻🙏🏻🤗🤗
Ben iyiyim canım sen nasılsın bebiş nasıl.🥰
Allah iyilik versin canım çok şükür ben iyiyim bebişte diş krizleri olmadığı sürece sakin şükür🤗🙏🏻

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Afiyet olsun🙏🏻🙏🏻🤗🤗
Ben iyiyim canım sen nasılsın bebiş nasıl.🥰
Allah iyilik versin canım çok şükür ben iyiyim bebişte diş krizleri olmadığı sürece sakin şükür🤗🙏🏻
Iyiyim kuzum sen nasılsın napiyosun minik kuş nasil
Minik kuşu uyutmaya çalışıyorum teyzesi keşke bana bu kadar çekmeseymiş inat damarı deli gibi uykusu var hala çen çen konuşuyor😂😂😂

Şükür kzuum yarım saat önce Kayrayi uyuttum birazdan da eşimi iae yollayacam sen nasılsın ne var ne yok
Aynı kuzum brnde benim kızı uyutmaya çalışıyorum ama çenesi düştü gene gece gece 😂😂

Şükür kzuum yarım saat önce Kayrayi uyuttum birazdan da eşimi iae yollayacam sen nasılsın ne var ne yok
Aynı kuzum brnde benim kızı uyutmaya çalışıyorum ama çenesi düştü gene gece gece 😂😂
Hayirli geceler canim.hic aysuyu uyutdum.namaz kildim biraz islerim vardi şunlari yapdim.uzanuyorum sen napyorsun
Alllah kabul etsin güzelim inşallah 🥰 bende kızçeyle uğraşıyorum 🤗

Hayirli geceler canim.hic aysuyu uyutdum.namaz kildim biraz islerim vardi şunlari yapdim.uzanuyorum sen napyorsun
Alllah kabul etsin güzelim inşallah 🥰 bende kızçeyle uğraşıyorum 🤗
Çok şükür canım iyiyim sen nasılsın ne yapıyorsun kızın nasıl 💕💕💕
Allah iyilik versin canım bende çok şükür iyiyim.kızım da iyi şükür🤗🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar