Sorum var Canlarım nasılsınız🥰♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Canlarım nasılsınız🥰♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,170 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım nasılsınız🥰♥️
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son günlerin canım normal Allah yardımcın olsun 🤗🥰
Afiyet olsun🙏🏻🙏🏻🤗🤗
Allah iyilik versin canım çok şükür ben iyiyim bebişte diş krizleri olmadığı sürece sakin şükür🤗🙏🏻
Minik kuşu uyutmaya çalışıyorum teyzesi keşke bana bu kadar çekmeseymiş inat damarı deli gibi uykusu var hala çen çen konuşuyor😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı kuzum brnde benim kızı uyutmaya çalışıyorum ama çenesi düştü gene gece gece 😂😂

Aynı kuzum brnde benim kızı uyutmaya çalışıyorum ama çenesi düştü gene gece gece 😂😂
Alllah kabul etsin güzelim inşallah 🥰 bende kızçeyle uğraşıyorum 🤗
Ahahhaa o çene düşüklüğü hiç demw valla Kayra beynimi yiyor. 😂😂hayır yorulmuyor da baba , abba, mama, agu aaaa diye acayip acyip sesleri heceliyor durduk yere çığlık atmalar bir çığlığı 1 dakika sürüyor resmen sesini sanırsın yeni keşfetti 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kzuum yarım saat önce Kayrayi uyuttum birazdan da eşimi iae yollayacam sen nasılsın ne var ne yok
Hayirli geceler canim.hic aysuyu uyutdum.namaz kildim biraz islerim vardi şunlari yapdim.uzanuyorum sen napyorsun
Çok şükür canım iyiyim sen nasılsın ne yapıyorsun kızın nasıl 💕💕💕
Allah iyilik versin canım bende çok şükür iyiyim.kızım da iyi şükür🤗🙏🏻
Yorgun ve uykusuz canım sen nasilsin
Al benden de o kadar bende öyleyim kuzum kolumu kaldıracak dermanım yok 🥺

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür bitanem iyiyim oturuyorum sen nasılsın aleynam☺️🥰❣️
Çok şükür bitanem benim kızı uyutmaya çalışıyorum ama çenesi düştü valla o beni uyutacak bu gidişle 😂😂😂

Ahahhaa o çene düşüklüğü hiç demw valla Kayra beynimi yiyor. 😂😂hayır yorulmuyor da baba , abba, mama, agu aaaa diye acayip acyip sesleri heceliyor durduk yere çığlık atmalar bir çığlığı 1 dakika sürüyor resmen sesini sanırsın yeni keşfetti 😂😂
Valla öyle benimki de öyle bağırıyo çığlık atıyor kendi kendine oynuyo bi ara tam bi saat kendi kendine auuu uuuu diye konuşuyordu eşim uykusundan uyandı hala konuşuyor mu bu deli diye 😂😂😂😂

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar bende öyleyim kuzum kolumu kaldıracak dermanım yok 🥺
Hep kucak istiyo ne yerde rahat duruyo ne ana kucağında kollarım belim dizlerim kopuyo gün içerisinde şimdi anacumdayim ama eve dönünce ev işi yemek derken külkedisine geri dönüş yapilcak🤗😊😂😂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Son günlerin canım normal Allah yardımcın olsun 🤗🥰
Afiyet olsun🙏🏻🙏🏻🤗🤗
Allah iyilik versin canım çok şükür ben iyiyim bebişte diş krizleri olmadığı sürece sakin şükür🤗🙏🏻
Minik kuşu uyutmaya çalışıyorum teyzesi keşke bana bu kadar çekmeseymiş inat damarı deli gibi uykusu var hala çen çen konuşuyor😂😂😂

Oyyy sevsinler onu minnak 🤣🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar