Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,653 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Canlarımm son zamanlarda suya doymuyorum çok su içiyorum içiyorum ama sanki hiç içmiyor gibiyim ve sık İdrara çıkıyorum ve ağzım dudaklarım. Felan kuruyor böyle uzun zaman su içmemisim gibi sanki sebebi nedir acaba

...

Moderator
Mod
rank
Canlarımm son zamanlarda suya doymuyorum çok su içiyorum içiyorum ama sanki hiç içmiyor gibiyim ve sık İdrara çıkıyorum ve ağzım dudaklarım. Felan kuruyor böyle uzun zaman su içmemisim gibi sanki sebebi nedir acaba
Canım şekerine baktırdınmı.

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Demetcim benim de aynı sorunlarım var evden cikiyorum 300/500 metre yürüyorum lavobo ihtiyacım geliyo evden çıkmadan giderim lavoboya ama rezillik hiç farketmez benzin istasyonu AVM neresi olursa koşa koşa giderim su içemiyorum o yüzden dışarıda seni çok iyi anlıyorum canim

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Biraz bekle canım.Devam ederse doktora gitmeni tavsiye ederim.
Sagol canim❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demetcim benim de aynı sorunlarım var evden cikiyorum 300/500 metre yürüyorum lavobo ihtiyacım geliyo evden çıkmadan giderim lavoboya ama rezillik hiç farketmez benzin istasyonu AVM neresi olursa koşa koşa giderim su içemiyorum o yüzden dışarıda seni çok iyi anlıyorum canim
Sagol canim bakalım nolcak ❤️😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagol canim bakalım nolcak ❤️😍
Ben burda herkezi çok seviyom Bi soru soruluyor hemen cevap geliyor iyiki de bu uygulamayı indirmişim kendimi yakın hissediyorum herkeze karşı burda çok tatlısınız iyiki varsiniz❤️❤️hepinize benden bir kalp❤️❤️❤️❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar