Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,675 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarim sık İdrara çıkıyorum çok su içme isteği var içiyorum ama hiç içmemiş gibiyim bazende kuruluk oluyor dudaklarımda ağzımda sanki
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tecrübeli Anne

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canlarımm son zamanlarda suya doymuyorum çok su içiyorum içiyorum ama sanki hiç içmiyor gibiyim ve sık İdrara çıkıyorum ve ağzım dudaklarım. Felan kuruyor böyle uzun zaman su içmemisim gibi sanki sebebi nedir acaba
Sekerini kontrol ettir canim bende aynıyım su çok içiyordum içmesem boğazım kuruyodu sanki gizli seker çıktı yediklerime dikkat etmeye başladım sonra azaldı

Tüm sayfalar yüklendi.