Canlarım süt alerjisi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Canlarım süt alerjisi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,608 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canlarım süt alerjisi🤔
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
aynen valaaa yada varmış kimse umursamiyormus kendiliginden geçiyormuş 😅😇 kızım 2 yasina girdi martin 23 unde iki yaş sendromu geçiriyor anneme dedim diyor eskiden sendrom mu vardı 😅😅🤣🤣 yeni yeni icatlar çıkarıyorsunuz 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

gizemmim profildeki boramiiii😯😮
Değıl kuzum rüya 🤗 hakikaten oyle annem de diyor sacmalama sut alerjisi falan yok cocukta ye ic sutunu peynirini diyor 😂😂

Benim bilgim yok gizemim senin için yazayım dedim nerelerdesin özletiyorsuuunnnn🤩
Bitanemmm ah bi girebilsem vala bizimki agzinda memeyle odalari gezerek uyumaya alisti yemin ederim belim yanim kopuyor temizlik yemek ruya bora derken az girer oldum buraya nasılsın iyisin demi❤

Benim bilgim yok gizemim senin için yazayım dedim nerelerdesin özletiyorsuuunnnn🤩
Bitanemmm ah bi girebilsem vala bizimki agzinda memeyle odalari gezerek uyumaya alisti yemin ederim belim yanim kopuyor temizlik yemek ruya bora derken az girer oldum buraya nasılsın iyisin demi❤
Gecmiw olsun iylewir inwallah
Aytenim nasilsin kuzumm

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Değıl kuzum rüya 🤗 hakikaten oyle annem de diyor sacmalama sut alerjisi falan yok cocukta ye ic sutunu peynirini diyor 😂😂

Aytenim nasilsin kuzumm
Sagol canim benim iwte bildiyin gibi deyiwen bi wey yok

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank

Aytenim nasilsin kuzumm
vallahi ben de sanmıyorum yoğurt yiyorum ayran içiyorum süt içiyorum yapmasan sütüm hiç olmuyor çünkü

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Güzellerim bebekleri sut alejisi olan varmi belirtiler neler internetten baktim ama en net belirtileri nedir hangi şikayetle hastaneye gittiniz ve ogrendiniz🤔
Geçmiş olsun kuzum, doktora götür istersen yorumlara baktım da o bahsettiğin kızarıklıklar Ali de de çıktı ek gıdaya başladığımda doktor hurma alerji yapmış dedi vermeyi kestim. Süte alerjisi yoktur belki kuşum senin yediğin birşeyler den kaynaklı olabilir gözlemle o gün ne yediğinde bebeğin rahatsız oluyor 🤔 tekrardan çok geçmiş olsun canım benim 😍🤗

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ne yalan soyleyim bi kac gundur iyi diyilim piskolijim bozuk sinirlerim iyice gerildi Yusufla artik nefes aliyorum
Ah be aytenim ya😢

Geçmiş olsun kuzum, doktora götür istersen yorumlara baktım da o bahsettiğin kızarıklıklar Ali de de çıktı ek gıdaya başladığımda doktor hurma alerji yapmış dedi vermeyi kestim. Süte alerjisi yoktur belki kuşum senin yediğin birşeyler den kaynaklı olabilir gözlemle o gün ne yediğinde bebeğin rahatsız oluyor 🤔 tekrardan çok geçmiş olsun canım benim 😍🤗
Caniminici cok sağol bugün 2 ay asisi oldu cok agliyor ya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah be aytenim ya😢

Caniminici cok sağol bugün 2 ay asisi oldu cok agliyor ya
Ayy kıyamam ben ona ya şimdi nasıl huzursuzdur 😢 canım aşıya götürmeden şurup içir öyle götür o kadar çok rahatsız olmaz , Ali'de geçen hafta oldu 10 aylık kızamık aşısı, çok şükür ateşi çıkmadı ama çok huzursuzdu şükür şimdi biraz iyi , minik Boranın da inşallah bir iki güne birşeyi kalmaz 🙏❤️ 😘 ağrı kesici şurup içir rahatlar biraz kuzum benim ya ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.