Canta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2prenses annesi tarafından oluşturulan Canta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Canta
Konbuyu başlatan 2prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervee

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doğum cantasi bebek için ne koydunuz kendiniz için ne ler koydunuz
2 takim10lu hastane cikisi koydum 2 cift corap kisa denk geldigi icin 2 tane kalin battaniye islak mendil 30lu bez pisik kremi kendik icin seseryan olucagim icin bitane hasta bezi istiyolar devlet hastanesinde onu koydum yogun kanamam olmadigi icin ped 2 cift ic camasiri alt ve ust 2 cift pijama terlik basortum yururken rahat et.ek icin uzun yelek bitanede corap zaten fazla yatirmiyolar diger dogumlarimda bunlar lazim oldugu icin bunlari koydum ekstra bisey cikarsa zaten esim gidip geliyo getirir

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
2 takim10lu hastane cikisi koydum 2 cift corap kisa denk geldigi icin 2 tane kalin battaniye islak mendil 30lu bez pisik kremi kendik icin seseryan olucagim icin bitane hasta bezi istiyolar devlet hastanesinde onu koydum yogun kanamam olmadigi icin ped 2 cift ic camasiri alt ve ust 2 cift pijama terlik basortum yururken rahat et.ek icin uzun yelek bitanede corap zaten fazla yatirmiyolar diger dogumlarimda bunlar lazim oldugu icin bunlari koydum ekstra bisey cikarsa zaten esim gidip geliyo getirir
Cok saol kuzum

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için; 3 takım kıyafet, bi paket bez, ıslak mendil, krem, battaniye, emzik koymuştum aklıma gelen şuan bunlar
Kendim için; 2 takım pijama, bir yelek, çorap, terlik, depend külot bezlerden, lohusa pedi aldım 1 paket, göğüs pedi, lansinoh krem, ıslak mendil, göğüs pompası. İlk doğum da bunları koymuştum, yine aynı şeyleri koycam 🤗 eksik yazdığım bişeyler olabilir aklıma gelenler bunlar ☺️

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebek için; 3 takım kıyafet, bi paket bez, ıslak mendil, krem, battaniye, emzik koymuştum aklıma gelen şuan bunlar
Kendim için; 2 takım pijama, bir yelek, çorap, terlik, depend külot bezlerden, lohusa pedi aldım 1 paket, göğüs pedi, lansinoh krem, ıslak mendil, göğüs pompası. İlk doğum da bunları koymuştum, yine aynı şeyleri koycam 🤗 eksik yazdığım bişeyler olabilir aklıma gelenler bunlar ☺️
Benim 2kinci dogumm 5 sne geçti üzerinden ne koydum hatirlamiorm kuzum ama işte sorayım deidm göğüs pompası gerek yok benim zaten cocuk doğduktan sonra 2 gün emior bir hastalığım oldgu için yasak 3 gün vermstm göğüsumu inşallah bi kızımda alır memeyi de gerek kalmaz gerisi icin çok saol.kuzum eksik bisey olmasın diye artık ev uzak malum evimize

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben çok eşya götürmüşüm o kadar özenip lohusa takımı bilr aldım paketinde duruyor hala giymedim çpcğua zaten hastane takım battaniye falan verdi yedek takım almıştım 5 li hiç birini kullanmadık bir hastane çıkışı bir yedek takım bile yetiyor bebiş için bez ıslak mendil ağız silme bezi çıtçıtlı çorap eldiven yeterli sanırım

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Benim 2kinci dogumm 5 sne geçti üzerinden ne koydum hatirlamiorm kuzum ama işte sorayım deidm göğüs pompası gerek yok benim zaten cocuk doğduktan sonra 2 gün emior bir hastalığım oldgu için yasak 3 gün vermstm göğüsumu inşallah bi kızımda alır memeyi de gerek kalmaz gerisi icin çok saol.kuzum eksik bisey olmasın diye artık ev uzak malum evimize
Göğüs pompasını da her ihtimale karşı koydum, ablam bulunsun yanın da demişti o almıştı onunkini aldım ama hiç kullanmadım. Benim de 3 yıl geçti üstünden koyduklarım bunlardı diye hatırlıyorum 🥰☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar