Sorum var Çatı darlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv4343 tarafından oluşturulan Çatı darlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,196 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı darlığı
Konbuyu başlatan Mrv4343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Faize

Kayıtlı Üye
rank
Evet ilk her şey normal gidiyordu 38+4oldum çatı dar diye pazartesiye sezeryan günü verdi
Salam canim uşagin cekisi ne qederdir bes.eger usagin cekisi azdirsa normal dogum olur.mes..mende 16canaq darligi oldu.uşagin cekisi 3kl200 normal etmediler sezeryan oldum.Sen başqa hekimlerle daniş hekimdende cox şey aslidir.
Çatın dar dediyse doğrudur ben oglumda dr dar dedi son ayda baska hastaneye gittim oda aynisini dedi sezeryan oldum darlık öyle birsey ki doğum da seni çok zorlar birde o açıyı çekip sezeryanla alınırsan daha kötü o yüzden riske atma derim

Ulduzz

Kayıtlı Üye
rank
38.haftama kadar her şey yolunda gidiyordu doğum kanalına girmişti dönmüştü ama çatı muayenesi yaptılar kemik esnemiyo dar dedi özel hastanede sezeryan deyip geçiyorlar zaten başka yere gitsem mi yoksa sezeryan olsam mı pazartesi gün verdi
Bende cati darligu yuzunden sezeryan dogdum) cati dar diyorlarsa demeki dardi normal dogum isdeyib kendinj ve bebegni riske atma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çatın dar dediyse doğrudur ben oglumda dr dar dedi son ayda baska hastaneye gittim oda aynisini dedi sezeryan oldum darlık öyle birsey ki doğum da seni çok zorlar birde o açıyı çekip sezeryanla alınırsan daha kötü o yüzden riske atma derim
Ben o aciyi cekdikden sonra sezeryana alindjm cok gotuydu😥

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
A
Bende cati darligu yuzunden sezeryan dogdum) cati dar diyorlarsa demeki dardi normal dogum isdeyib kendinj ve bebegni riske atma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben o aciyi cekdikden sonra sezeryana alindjm cok gotuydu😥bir arkadaşda öyle oldu hem alttan dikiş attılar hem sezeryan dikişi mahvoldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar