Sorum var Çatı darlığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrv4343 tarafından oluşturulan Çatı darlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,192 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı darlığı
Konbuyu başlatan Mrv4343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
38.haftama kadar her şey yolunda gidiyordu doğum kanalına girmişti dönmüştü ama çatı muayenesi yaptılar kemik esnemiyo dar dedi özel hastanede sezeryan deyip geçiyorlar zaten başka yere gitsem mi yoksa sezeryan olsam mı pazartesi gün verdi
Canim ikisinede ücret ödiceksin nasilsa merak etme yanlis dememistirler sna😘 catin dar dediyse ve acilman olmassa suni sanciyla cok zorlanirsin bence cok kötü bisey😏 sezeryan ol daha iyi demekki senin icin

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
38.haftama kadar her şey yolunda gidiyordu doğum kanalına girmişti dönmüştü ama çatı muayenesi yaptılar kemik esnemiyo dar dedi özel hastanede sezeryan deyip geçiyorlar zaten başka yere gitsem mi yoksa sezeryan olsam mı pazartesi gün verdi
Mutlaka baska hastaneye git ozel hastneler hemen sezeyan diyo ben iki normal dogm yaptim hic cati muayenesi yaptirmadim baska sikintilar yoksa gerek yok bence ,dogum baslayinca kanala girmezse esnemezse zaten o zmn sezeyana alirlar ama dogum kendiliginden baslamadan sakin sezeryan olma normal dogum sen ve bebek icin daha saglikli olur

Belkiss

Kayıtlı Üye
rank
Özel hastaneler genellikle kolaya kaçıyor . Sezaryen başı para aldıkları içinde daha çok sezaryen öneriyorlar. Özel olmayan bir hastaneye gitmelisin bence . Onlar ne diyecek ona göre karar verirsin canım. Allah yardımcımız olsun.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Bence başka bir doktora daha görün kuzum
İlk gebeliğin mi

Aysun-26

Kayıtlı Üye
rank
Bana da ayni oldu ilk oglum da 40 haftalık dogum yaptım 38 de sezeryana alalım dediler inatla normal istedim ama 8 9 saat dogum yapamadim ölüyorum zannettim bence sezeryan diyorlarsa zorlama

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Banada canim dedi gecen bakti dedi hem basik hem dar dogum yapamazsin demimiyorum ama cok eziyet cekersin dedk sezeryan olman senin icin dsha iyi olur dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar