Sorum var Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,994 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
ben de çol korkuyordum çatı muayenesinden hatta sedyeye yattığımda eyvah demiştim içimden. uzandım derin bir nefes aldım ve bir şey anlamadım. acı hissetmemiştim yani. 10 saniye bile sürmemişti. stresli panikli gitmeyin bence muayeneye

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
ben de çol korkuyordum çatı muayenesinden hatta sedyeye yattığımda eyvah demiştim içimden. uzandım derin bir nefes aldım ve bir şey anlamadım. acı hissetmemiştim yani. 10 saniye bile sürmemişti. stresli panikli gitmeyin bence muayeneye
Daha çok var cnm ama merak ettm eninde sonunda nasipse yasycm cvbn icin tesekkur ederm

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Arkadaşlar daha 18 haftalk gebeyim ama bu çatı muayenesi dedikleri.ne cok merak ediyorum detaylı söylermisiniz tam olarak ne yapılıyor ... acı veren bi işlemmi cok merak edyorum ne gibi bise oldugunu
Canım bana hiç bakılmadi gebeyken ama doğumda çok bakıldı normalde ağrısı olurmu bilemiyorum ama doğuma gittiğim de on defa falan bakıldı ve sancıyla birlikte benim için çekilmeyecek acı diyebilirim 😢

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar daha 18 haftalk gebeyim ama bu çatı muayenesi dedikleri.ne cok merak ediyorum detaylı söylermisiniz tam olarak ne yapılıyor ... acı veren bi işlemmi cok merak edyorum ne gibi bise oldugunu
Kuzum doktorun alttan muayene ediyor iki parmağı ile açılma varmı yokmu diye ama genelde bir sıkıntı olmadığı sürece son aya kadar yapmazlar benim çok şükür ilk gebeliğimde doğumuma kadar alttan muayene etmediler

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Canım bana hiç bakılmadi gebeyken ama doğumda çok bakıldı normalde ağrısı olurmu bilemiyorum ama doğuma gittiğim de on defa falan bakıldı ve sancıyla birlikte benim için çekilmeyecek acı diyebilirim 😢
Valla ozamanlara geliyimde evladmi kucagima alaymda seve seve cekrm o acilari napalm😄🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla ozamanlara geliyimde evladmi kucagima alaymda seve seve cekrm o acilari napalm😄
Kuzum doktorun alttan muayene ediyor iki parmağı ile açılma varmı yokmu diye ama genelde bir sıkıntı olmadığı sürece son aya kadar yapmazlar benim çok şükür ilk gebeliğimde doğumuma kadar alttan muayene etmediler
Bakalm neler görcez yol uzun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla ozamanlara geliyimde evladmi kucagima alaymda seve seve cekrm o acilari napalm😄🥰

Valla ozamanlara geliyimde evladmi kucagima alaymda seve seve cekrm o acilari napalm😄

Bakalm neler görcez yol uzun
Aynen kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar