Çatı muayenesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Çatı muayenesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,339 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatı muayenesi
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iyiki varsiniz cocuklarim

...

Moderator
Mod
rank
ben ikinci oğlumda hiç yaptirmadim suyum geldi sonra gittim 5 bucuk acilmam var dediler suni sanciyla doguma aldilar beni 2 saat sonra
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim bu hamileligimde her gittigimde alttan muane edip parmak batiriyolardi😉🙈 korkudan artik gitmiyorum valla taki dogum başlamayincaya kadar
Çatı muayenesi çok rahatsız edici.Normaldede hiç sevmiyorum ama mecburen yaptırıyorum sağlık için.

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çatı muayenesi olduktan sonra doğumu başlayan oldumu
39+3te gittim sancı vs yoktu önce nst ye bağladı ondada bişey çıkmadı çarı muayenesi yaptı kanaman lekelenmen olur korkma dedi 4 5 saat leke geldi bitti sonra gecesinde nışanım geldi nışandan 2 sonra açılma sancılarım başladı regl gibi evdeydim normal diye düşündüm ertesi gün oldu bebek hareketleri yavaşladı diye doktora gittim tekrardan 3 cm açılmam olmuş çatıdan sonra doğum başlıyor dedi yatırdı 5 cm kadar kendi sancımla geldim daha açılma olmayınca suni verip doğurttular

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Yaa 😂 ne zaman sonra oldu ben bugün yaptırdım hafif kanama oldu ama karnım acayip ağrıyor ondan beridir kimi diyor ki doğumu başlatıyor kimi hiç bi etkisi yok 😂

39+3te gittim sancı vs yoktu önce nst ye bağladı ondada bişey çıkmadı çarı muayenesi yaptı kanaman lekelenmen olur korkma dedi 4 5 saat leke geldi bitti sonra gecesinde nışanım geldi nışandan 2 sonra açılma sancılarım başladı regl gibi evdeydim normal diye düşündüm ertesi gün oldu bebek hareketleri yavaşladı diye doktora gittim tekrardan 3 cm açılmam olmuş çatıdan sonra doğum başlıyor dedi yatırdı 5 cm kadar kendi sancımla geldim daha açılma olmayınca suni verip doğurttular
Belki benimde başlatsa bari kimi diyor başlıyor kimi diyor başlatmıyor Ben istiyorum ama başlasın 😀

Evet canım eğer sancın suyun açılman kanaman olmazsa kendileri doğurtuyor.
O zamn daha zor gabila 41 hafta ya gün verdi tekrar bakalım nolcak suyun sancın olmazsa bu zaman gel dedi

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yaa 😂 ne zaman sonra oldu ben bugün yaptırdım hafif kanama oldu ama karnım acayip ağrıyor ondan beridir kimi diyor ki doğumu başlatıyor kimi hiç bi etkisi yok 😂

Belki benimde başlatsa bari kimi diyor başlıyor kimi diyor başlatmıyor Ben istiyorum ama başlasın 😀

O zamn daha zor gabila 41 hafta ya gün verdi tekrar bakalım nolcak suyun sancın olmazsa bu zaman gel dedi
Cnm başlayan çok kişi var muayeneden sonra

...

Moderator
Mod
rank

O zamana kadar doğurursun canım bence☺️

Durumun nasıl canım ağrı ve kanama devam ediyormu

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
O zamana kadar doğurursun canım bence☺️

Durumun nasıl canım ağrı ve kanama devam ediyormu
İnşallah beklemesi de zor vallahi. Kanama pıhtı oluyor biraz yoğun değil peçeteye geliyor sadece ama ağrı var kasıklarımda

Cnm başlayan çok kişi var muayeneden sonra
Bende duydum başlayan ama bakalım arkadaşımın da yapılınca kanaması gelmemişti ama doğumda başlamamıştı başkası da ondan sonra açılmam oldu dedi 😀

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar