Sorum var Çatlak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Çatlak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 522 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çatlak
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çatlakların doğumdan ne kadar süre sonra beyaza döndü veya azaldı mı azaldıysa da yine ne kadar zaman sonra 😖😖😖😖
Benim de zayıflayınca beyazlamağa başladı krem falan hiç bir şey sürmedim şimdi ikinciye hamileyim yine kızarmağa başlamış çatlaqlar tamamen gitmiyor ama zaman gecdikce beyezlıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çatlakların doğumdan ne kadar süre sonra beyaza döndü veya azaldı mı azaldıysa da yine ne kadar zaman sonra 😖😖😖😖
Doğumdan sonra hızlı kilo verilmesinde çatlak varsa beyaza dönüyor canım. Ne yaparsan yap vücut yapın çatlamaya müsaitse çatlar engel olamazsın

Benimki bikac aya biraz gecti kuzum
Hmm anladım canısı
Benimki bikac aya biraz gecti kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de zayıflayınca beyazlamağa başladı krem falan hiç bir şey sürmedim şimdi ikinciye hamileyim yine kızarmağa başlamış çatlaqlar tamamen gitmiyor ama zaman gecdikce beyezlıyor
Anladım kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar