Çatlaklar çatlak kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Çatlaklar çatlak kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çatlaklar çatlak kremi
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizim yaşadığımız yer çok nemli el kremi nemlendirici bile kullanmaya gerek duymuyoruz bence onunda etkisi var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim yaşadığımız yer çok nemli el kremi nemlendirici bile kullanmaya gerek duymuyoruz bence onunda etkisi var
Aslında hergun sürüyorum desem yalan olur ama kullanıyorum hele karın yanlwrim ve popo kısmı fena popo kısmı açık ara gidiyor bakalım doğumdan sonra bu çatlakları nasıl yok edicem

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Aslında hergun sürüyorum desem yalan olur ama kullanıyorum hele karın yanlwrim ve popo kısmı fena popo kısmı açık ara gidiyor bakalım doğumdan sonra bu çatlakları nasıl yok edicem
Kiminin de genetikmiş cnm benim annem kaç tane doğmuş hepimiz normal hiç çatlağı yok

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benm annemin çatlama olmuş demk ki bende ona çektim artık dogumdn sonra bir şekilde duzelmetmem lazım ayna karşısında giyinemiyorum piskolojikmen kötü oluyorum
37 qünüm kaldı ilk qebeliqimde oluşan catlaklarim wardi 2tanecik oda qöbeqimde. Bu qebeliqimdede okadar saçmalık bi durum yaşıyorum ki sadece sol kalcam çatlamış kasimadqm halde 😖

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
37 qünüm kaldı ilk qebeliqimde oluşan catlaklarim wardi 2tanecik oda qöbeqimde. Bu qebeliqimdede okadar saçmalık bi durum yaşıyorum ki sadece sol kalcam çatlamış kasimadqm halde 😖
32+2 oldum ben karın yan bölgem ve kalcam popom çok kaşınıyor o kasindikca ben kasıyorum istem disida olsa baya büyük buyuk catladilar aynalari unuttum valla şimden karnım hep sert geriliyor demek ki bnm

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Çatlak kremini kaçıncı aydan itibaren kullandınız hanımlar.
4. Aydan beri kullanıyorum fakat ise hiç yaramadı lierac kullandım oğlumda yine çatladı şimdi kızıma hamileyim Almanya'dan gelen bir krem kullanıyorum güzel ama yine kasiniyo catliyo bakalım yapı meselesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
32+2 oldum ben karın yan bölgem ve kalcam popom çok kaşınıyor o kasindikca ben kasıyorum istem disida olsa baya büyük buyuk catladilar aynalari unuttum valla şimden karnım hep sert geriliyor demek ki bnm
Kasimasanz keşke snra istemezsenzde moralinz bozulur. Bn 34+4 haftalqm qecen sol bacaqim acaip aqridi üzerine basamıyorum eşimden rica ettm masaj yaprmsn diye yaparken seda burana nolmus cizqi cizqi morarmış aqrin bundan oluyodr dedi adamcaqiz 🙄 qercekmi diyosn dedim walla dedi bi baktım çatlamış 😩nasıl moralim bozuldu üzüldüm. Lierac diye bi krem warms doqumdan snra onu kullancam bakalm 2ay düzenli kullanınca inceltip qörünum azaltiyrms

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kasimasanz keşke snra istemezsenzde moralinz bozulur. Bn 34+4 haftalqm qecen sol bacaqim acaip aqridi üzerine basamıyorum eşimden rica ettm masaj yaprmsn diye yaparken seda burana nolmus cizqi cizqi morarmış aqrin bundan oluyodr dedi adamcaqiz 🙄 qercekmi diyosn dedim walla dedi bi baktım çatlamış 😩nasıl moralim bozuldu üzüldüm. Lierac diye bi krem warms doqumdan snra onu kullancam bakalm 2ay düzenli kullanınca inceltip qörünum azaltiyrms
Bende deniyim o zaman belki banada yarar aynalara küs kaldım valla kilo neyse diyorum 😀 ama çatlak insanın moralini fena bozuyor

Bende deniyim o zaman belki banada yarar aynalara küs kaldım valla kilo neyse diyorum 😀 ama çatlak insanın moralini fena bozuyor
Çok tatlı kaşınıyor bazen 🙈🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar