Çatlaklar çatlak kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smyrmry tarafından oluşturulan Çatlaklar çatlak kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çatlaklar çatlak kremi
Konbuyu başlatan Smyrmry
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Benm annemin çatlama olmuş demk ki bende ona çektim artık dogumdn sonra bir şekilde duzelmetmem lazım ayna karşısında giyinemiyorum piskolojikmen kötü oluyorum
Bende daha beteri var sağ arka bacağımda varis çıkmış çok belirgin degil ama İnşAllah ilerlemez kalp damara gidicem gebelik bitince onun için

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende daha beteri var sağ arka bacağımda varis çıkmış çok belirgin degil ama İnşAllah ilerlemez kalp damara gidicem gebelik bitince onun için
Sol bacak kalçama kdar ful varis dolu kalın kalın mos mor doğumdan sonra bende gidicem şöyle baştan aşağı kendimi estetiğe soksam iyi valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😀😀

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sol bacak kalçama kdar ful varis dolu kalın kalın mos mor doğumdan sonra bende gidicem şöyle baştan aşağı kendimi estetiğe soksam iyi valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😀😀
İhmal etme cnm ablamda oldu ameliyatta oldu geçmedi varis önlem almak lazım mutlaka

Tüm sayfalar yüklendi.