Sorum var Catlatma ignesi ne ise uariyor

• Konbuyu başlatan Gülsüm han
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülsüm han tarafından oluşturulan Catlatma ignesi ne ise uariyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Catlatma ignesi ne ise uariyor
Konbuyu başlatan Gülsüm han
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003
Olgunlaşan yumurtalar 16 - 20 mm büyüklüğe ulaştığında, halk arasında "yumurta çatlatma iğnesi" olarak bilinen ilaçlar (Pregnyl veya Ovitrelle) yapılır. Bu ilaç uygulamasından yaklaşık 40 saat sonra gelişen yumurtalar karın içi boşluğunda çatlayarak kendiliğinden yumurtlama gerçekleşir.
👏

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canim.pco olunca endişeleniyorum ister istemez bir de tiroitlerim yüksekmis ama adetim duzenli
Bende pcosum sadece birine iğneyle hamile kaldım 1 tane de düşük var Toplam 4 kez hamile kaldım ve regl günlerin aşırı düzensiz pcos kısırlık değil yeterki doğru doktor ve doğru tedavi yapılsın Allah beklediğine en kısa zamanda kavuştursun canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bende pcosum sadece birine iğneyle hamile kaldım 1 tane de düşük var Toplam 4 kez hamile kaldım ve regl günlerin aşırı düzensiz pcos kısırlık değil yeterki doğru doktor ve doğru tedavi yapılsın Allah beklediğine en kısa zamanda kavuştursun canım
Ayy şu an beni çok mutlu ettiniz inşallah bende gebe kalırım.adetik düzenli ağrı sızı vs yok tüylenme sivilcelenme yok inşallah bebek olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar