Çay içememek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçil tarafından oluşturulan Çay içememek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çay içememek
Konbuyu başlatan Seçil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzuşş

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Normalde çay sevmem günde 1 bardak ya içerim ya içmem ama şimdi 3-4 bardak içiyorum içmek istiyorum neden bilmiyorum. Tavuk severdim şimdi elimi süremiyorum kokusuna dayanamıyorum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba, çok severek içtiğim çayı hamileliğimib 5. Haftasından sonra içemiyorum 17 haftalık hamileyim. Bu durumu yaşayan oldu mu? Olduysa ne zaman geçti?
Canım benim yeni üç haftadır geçti ben de 5. Haftada içmeyi bıraktım. Birtek annemlerde içerdim çayı oda bir bardak falan . Ama eskisi gibi içmeye 28. Haftalarda falan başladım.

A

Arzuşş

Guest
Merhaba, çok severek içtiğim çayı hamileliğimib 5. Haftasından sonra içemiyorum 17 haftalık hamileyim. Bu durumu yaşayan oldu mu? Olduysa ne zaman geçti?
Bende sizin gibi 4. Haftadan sonra çay içemedim hiç kokusundan bile midem bulanıyordu oysaki çay benim bu hayatta en sevdiğim tek içtiğim sıvıdır şimdi 26 haftalığım ara içiyorum ama çayın tadını alamıyorum içine limon damlatarak içebiliyorum muhtemelen doğumdan sonra içebiliriz 🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.