Sorum var Çekinirek soruyorum 😞

• Konbuyu başlatan NazlıSaliç
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde NazlıSaliç tarafından oluşturulan Çekinirek soruyorum 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çekinirek soruyorum 😞
Konbuyu başlatan NazlıSaliç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
N

NazlıSaliç

Guest
kizlarrr
Çok fazlasıyla çekinerek soruyorum 😞 hepimizin kadın olup halden anlayabilecegine güvenerek🙏Normal doğum sonrası vajinada iç dudak sarkması ve kararma yaşayan varmı aranızda.bundan ötürü ameliyat olanlar bile var biliyorum ama şuan 35haftaligim ve günüm yaklaştıkça doğumdan çok muayeneden çekiniyorum sırf bu yüzden strese giriyorum şekil bozukluğundan ötürü utanmadan bir ben degilmdir herlde bu durumdan muzdarip danışmak istedim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
kizlarrr
Çok fazlasıyla çekinerek soruyorum 😞 hepimizin kadın olup halden anlayabilecegine güvenerek🙏Normal doğum sonrası vajinada iç dudak sarkması ve kararma yaşayan varmı aranızda.bundan ötürü ameliyat olanlar bile var biliyorum ama şuan 35haftaligim ve günüm yaklaştıkça doğumdan çok muayeneden çekiniyorum sırf bu yüzden strese giriyorum şekil bozukluğundan ötürü utanmadan bir ben degilmdir herlde bu durumdan muzdarip danışmak istedim
Utanılacak bir durum değil bu sonuçta öyle olan bir sürü bayan var gebelikte ve doğumdan sonra böyle durumlar maalesef ki oluyor

balkizim

Kayıtlı Üye
rank
kizlarrr
Çoğu insanda var bu durum onyuzden doktoruma danisabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar