Cevap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra tarafından oluşturulan Cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,922 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cevap
Konbuyu başlatan Serra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ecrin Su prensesim

Meva

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizin yorumlarına dönüp cvp vermıyoum kusura bakmayın okuyorum msjlarınızı yanımda oldugunuzu bilmek dualarınızı almak benı mutlu ediyor ben tek mutlu eden yer burası aranızda kızanlar var neden girdi haber verdi yazmadı falan diye inanın halim yok yazmaya kendımi biraz topsrlayınca döncem aranıza ağrım var cok ☹️nasıl oldugumu merak ediyorsunuz iyim diyoum da değilim aslında ne ruhen ne bedenen ben bunları hak edecek hic bişi yapmadım olanı oldugu gbi size anlattım yalansız Bi şekilde ama hak eden ben mişim gibi davranıyor onun azgınlıgı hemm sucluluk duygusu hem onu terk ettım hazmedemiyor hemde kıskanclık hayatıma Baska biri girecek korkusu var ama ben onun kadar karektersiz değilim
Rabbim yardımcın olsun canım 😔💓💓

gerçekten size diyecek kelime bulamıyorum yalnızlik nedir bilmiyorsunuz demkki siz burayı oyle bir uygulama olarak görüyorsunuz ama yalnız çaresiz birine hore burası aileden öte biryer gibi siz anliyamazsiniz cidden bunu inşaallah rabbim bu hissi kimseye yasatmaz 🤷🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim sen kimseye bir şeyleri kanitlamak zorunda değilsin tamammi rahatsız olan girmesin postuna cevap vermesin okumasın allah allah ya
👏Kesinlikle katılıyorum canım kızın derdini anlatacağı kimse yokki ailesini aramaz arasa da baksana kızı geriye göndermişler burayı da aile gibi gördüğü için buraya yazıyor bencede bukadar kızın üzerine gitmeye gerek yok bende inanıyorum rabbim kimseye yaşatmasın yaşadıkları çok ağır ve herkesin keyfine göre herkese de cevap verecek değil zaten zor durumda arada girip bı yazıyor yani niye bukadar üzerine gidiliyor anlamıyorum yeterince derdi var bide sizinle mi ugrasicak inanmıyorsanız yazmayın öyle degilmi canım yani

Serra

Kayıtlı Üye
rank
👏Kesinlikle katılıyorum canım kızın derdini anlatacağı kimse yokki ailesini aramaz arasa da baksana kızı geriye göndermişler burayı da aile gibi gördüğü için buraya yazıyor bencede bukadar kızın üzerine gitmeye gerek yok bende inanıyorum rabbim kimseye yaşatmasın yaşadıkları çok ağır ve herkesin keyfine göre herkese de cevap verecek değil zaten zor durumda arada girip bı yazıyor yani niye bukadar üzerine gidiliyor anlamıyorum yeterince derdi var bide sizinle mi ugrasicak inanmıyorsanız yazmayın öyle degilmi canım yani
Hay Allah razı olsun senden beni ne güzel anlamışsın ben dedim de inanmayan varsa gelebilir gelsin görsün dedım adresimi verirdşm çekintşm yok

Hay Allah razı olsun senden beni ne güzel anlamışsın ben dedim de inanmayan varsa gelebilir gelsin görsün dedım adresimi verirdşm çekintşm yok
Boşver canım kimseye bişey ispatlamak zorunda değilsin inanan inanır inanmayan inanmaz Allah görüyor biliyor gerisi boş 🙏❣️

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
aynen bende öyle düşünüyorum stres üstüne stres yaşıyor kızcağız bebegiyle benim bebeğim arasında 3 gün var benimki 29 günlük onunki 32 günlük daha kırkı bike çıkmamış yazık günah kıza 🥺

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hepinizin yorumlarına dönüp cvp vermıyoum kusura bakmayın okuyorum msjlarınızı yanımda oldugunuzu bilmek dualarınızı almak benı mutlu ediyor ben tek mutlu eden yer burası aranızda kızanlar var neden girdi haber verdi yazmadı falan diye inanın halim yok yazmaya kendımi biraz topsrlayınca döncem aranıza ağrım var cok ☹️nasıl oldugumu merak ediyorsunuz iyim diyoum da değilim aslında ne ruhen ne bedenen ben bunları hak edecek hic bişi yapmadım olanı oldugu gbi size anlattım yalansız Bi şekilde ama hak eden ben mişim gibi davranıyor onun azgınlıgı hemm sucluluk duygusu hem onu terk ettım hazmedemiyor hemde kıskanclık hayatıma Baska biri girecek korkusu var ama ben onun kadar karektersiz değilim
Rabbim bu ramazanın hürmetine eşini ıslah etsin yuvaniza huzur versin🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar