Cift rahimli olanlar burdami

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Cift rahimli olanlar burdami başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 845 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cift rahimli olanlar burdami
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hüma'nın annesi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Ben cift rahimliyim 2 gebelik gecirdim ilk kizim var 2.gebelikte bebegim yasamadi malesef bu 2 gebelik te iki bebekte sol rahmimde idi simdi 3. Hamileyim ama bu sagda daha once doktorlar sag rahim kiz gibi duruyoyor demisti simdi sagda degilde solda agri oluyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir dunyada sayidi az zaten cift rahimli olmak
Evet biliyorum çift rahimli olan insanların varlığını ama hiç böyle karşılaşma imkanım olmamıştı bazen iki rahimde birden bebek olabiliyor sanırım. Ama ağrının sebebini mutlaka doktoruna gittiğinde sor canım ilk gebeliğin de böyle bi ağrıyla karşılaşmış mıydın peki

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Evet biliyorum çift rahimli olan insanların varlığını ama hiç böyle karşılaşma imkanım olmamıştı bazen iki rahimde birden bebek olabiliyor sanırım. Ama ağrının sebebini mutlaka doktoruna gittiğinde sor canım ilk gebeliğin de böyle bi ağrıyla karşılaşmış mıydın peki
Tabi ki karsilastim dr a sordum bebegin esi buyudugunden oluyor dedi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tabi ki karsilastim dr a sordum bebegin esi buyudugunden oluyor dedi
Yani sonuçta dar bir ortam bebek yayılmak istiyordur kese de bebek büyüdükçe o tarafa doğru gidiyorsa baskı yapıp ağrı yapabilir. Senin için sorun yaratıyor mu bu yani bebeğin büyüdükçe herhangi bi sıkıntı oluyor mu riski nedir

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende çift rahimliyim hatta bana çocuğun olmaz olsada düşer ameliyat olman gerekli demişlerdi çok şükür ki 2.ye hamileyim bende herhangi bir ağrı şikayeti yok iki hamileliğimde de oldukça rahattım rahatım tek sıkıntım bacaklarımın şişmiş olması aşırı ağrı ve kalçamdan aşağı kırmızı kırmızı çatlaklar 😬😏🙄🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar