Cıger yemek

• Konbuyu başlatan Elvan çiçek
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elvan çiçek tarafından oluşturulan Cıger yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cıger yemek
Konbuyu başlatan Elvan çiçek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebruli
Merhaba hanmlar hamilelikte ciğer yemek sıkıntı olusturur mu aslında ücüncü gebeligım ama bazen insan aklına takıldi mı tereddüt ediyor siz ne yaptınız yediniz mi
İlk 3 ay yenmesi önerilmiyor aslında benimde canım istemişti doktora sordum iyi pişirilmesini isteyip abartmadan kararında yiyebilirsin dedi

Ftmabtll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanmlar hamilelikte ciğer yemek sıkıntı olusturur mu aslında ücüncü gebeligım ama bazen insan aklına takıldi mı tereddüt ediyor siz ne yaptınız yediniz mi
Eltim hamileyken canım canı çekmiş yemiş kızının poposunda ciğer görüntüsü var.yenmemesi gerekiyormuş çok şaşırmıştım bende.

Özlem Akman

Kayıtlı Üye
rank
Eltim hamileyken canım canı çekmiş yemiş kızının poposunda ciğer görüntüsü var.yenmemesi gerekiyormuş çok şaşırmıştım bende.
Eltin elini yıkamadan poposuna sürmüş galiba bizde öyle derler ciğer yapab kişi elini yıkamadan neresine sürerse orda çocukta ciğer lekesi çıkıyormuş derler yeme konusunda bir sıkıntı yok ben yedim 2 çocuğumdada

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar