Sorum var Çigkofte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Semiha gedik tarafından oluşturulan Çigkofte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,059 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çigkofte
Konbuyu başlatan Semiha gedik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür iyiyim canım bazı geceler uyuyorum bazı geceler uyuyamıyorum onun dışında sıkıntı yok. Zaman daraldıkça stres başlıyor 34 olacağız bir iki güne. Bi de bugün doğum günüm ailem hatırlamadı eşim işten gelmedi daha moralim bozuk biraz😊
Ay güzelim yeni gördüm kusuruma bakma doğum gününmuydu bilseydim hemen kutlardim geçmiş doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inşallah hersey gönlünce olsun canisi😍😍💞💞❤️❤️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür iyiyim canım bazı geceler uyuyorum bazı geceler uyuyamıyorum onun dışında sıkıntı yok. Zaman daraldıkça stres başlıyor 34 olacağız bir iki güne. Bi de bugün doğum günüm ailem hatırlamadı eşim işten gelmedi daha moralim bozuk biraz😊
İyiki doğdun canım benim Güzel bebişinle nice mutlu huzurlu seneleriniz olur inşallah ♥️♥️♥️(kutlamak istedim😊)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar