Sorum var Çildiricam artik,😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Çildiricam artik,😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,779 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çildiricam artik,😭
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
,,kizim gene kilo almamiş bir ay'da 400 gram almiş netsem neyapsam almiyor @Kayra'nın Annesi 💕 sen 4 ayda ek gıdaya başladim demiştin nasil yaptin bana yardımcı olurmusun canim,🙏🙏
Canım benim kilo almamasında bir sebep olmalıı. Doktor tahlil vs yaptılar mı. İdrar yolu enfeksiyonu vs bir baksınlar ilk ondam sonra ek gıda süreci istersen başlat. Ben ilk önce yoüurt ile başladım. 4 aylık olduğu için sadece günde bir kez yarım çay bardağı kadar verebilirsin.

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim kilo almamasında bir sebep olmalıı. Doktor tahlil vs yaptılar mı. İdrar yolu enfeksiyonu vs bir baksınlar ilk ondam sonra ek gıda süreci istersen başlat. Ben ilk önce yoüurt ile başladım. 4 aylık olduğu için sadece günde bir kez yarım çay bardağı kadar verebilirsin.
Hiç birşey yapmadilar sebebi ise yemene içmene dikat et dedi sütüm de var emiziyorum sik sik ama yaramiyor galiba 😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yoğurt ev yogurtumu bugün 4 aylik oldu işte

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hiç birşey yapmadilar sebebi ise yemene içmene dikat et dedi sütüm de var emiziyorum sik sik ama yaramiyor galiba 😭
Başlarım öyle doktora ya nasıl doktor onlr çocuğu başka doktora göster canım söyle . Emzirmeme rağmen kilo almıyor ben tetkik yapılmasını istiyorum de kaç saatte bir me kadar emziriyorsun çocuk kaç kex kaka yapıyor günde sakin ol canım benim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen @Kayra'nın Annesi 💕 katılıyorum. Enfeksiyon bebeğin kilo almasına engel oluyor canım iyi bir çocuk doktoruna götür araştırılsın
Kuzum kayrata mandalne versem sıkıntı olur mu ?

Hayır doktorları anlamıyorum ki me hoş bazıldı cidden olduğu yeri hal etmiyor. Kan alıp şdrar alıp sonuca bakması 2 dakika sürmeyecek ama onlr düx mantık direk anneyi suçluyor 🤦🏻‍♀️

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Başlarım öyle doktora ya nasıl doktor onlr çocuğu başka doktora göster canım söyle . Emzirmeme rağmen kilo almıyor ben tetkik yapılmasını istiyorum de kaç saatte bir me kadar emziriyorsun çocuk kaç kex kaka yapıyor günde sakin ol canım benim
Gün içerisinde her yarim saatte emiyor gece uyurken emerek uyuyor günde iki kere yapiyor bazen iki günde bir yapiyor ayle doktoruna mi.söyleyim tahlili vs yaotirmak istiyorum diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Gün içerisinde her yarim saatte emiyor gece uyurken emerek uyuyor günde iki kere yapiyor bazen iki günde bir yapiyor ayle doktoruna mi.söyleyim tahlili vs yaotirmak istiyorum diye
Maşallah ne güzel canım karnı doyuyor demek ki . Sen onu güzel bir başla doktora götür. Doktors baştan sona anlat kilo durumunu de hocam böyle böyle şu kadar stte emziriyorum. Kakasını yapıyor ama kilo alımı yavaş ayda 400 başka bir sıkıntı yüzümden mi kilo almıyor onun için size geldm vs de sakince konuş doktrunl ama başka doktorunla bu gittiğine gitme 🤦🏻‍♀️

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah ne güzel canım karnı doyuyor demek ki . Sen onu güzel bir başla doktora götür. Doktors baştan sona anlat kilo durumunu de hocam böyle böyle şu kadar stte emziriyorum. Kakasını yapıyor ama kilo alımı yavaş ayda 400 başka bir sıkıntı yüzümden mi kilo almıyor onun için size geldm vs de sakince konuş doktrunl ama başka doktorunla bu gittiğine gitme 🤦🏻‍♀️
Zaten özel doktora gittigim yok sglk ocagaina gittim onlar da kilo konusunda benden kaynakli oldugunu söyledi

Götüreyim canim insallah önemli birşey çikmaz yoğurt olarak ev yoğurtu veriyorsun dimi?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kayrata mandalne versem sıkıntı olur mu ?

Hayır doktorları anlamıyorum ki me hoş bazıldı cidden olduğu yeri hal etmiyor. Kan alıp şdrar alıp sonuca bakması 2 dakika sürmeyecek ama onlr düx mantık direk anneyi suçluyor 🤦🏻‍♀️
Suyunu sık içir kuzum zarlı yapıya sahip ya damagina yapışır yutamaz tiksinir bu sefer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar