Sorum var Çıldırıcam resmen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Çıldırıcam resmen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,218 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çıldırıcam resmen
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
1699100511274.png

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hahaha eşine güleyim de boşa gitmesin senin elinde delil bile var mahkeme neden ona veriyormuşs çocuğunun kontrolüne bir kere bile gelmeyen babaya çocuk mu verecekmış hafi onu da geçtim yeni doğan bebeği annesi ben istemiyorum demediği sürece süt hakkı olduğu için direk anneye veriyorlar. Keşke araştıesa eşin bunları

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha eşine güleyim de boşa gitmesin senin elinde delil bile var mahkeme neden ona veriyormuşs çocuğunun kontrolüne bir kere bile gelmeyen babaya çocuk mu verecekmış hafi onu da geçtim yeni doğan bebeği annesi ben istemiyorum demediği sürece süt hakkı olduğu için direk anneye veriyorlar. Keşke araştıesa eşin bunları
Hem bana benden babalik bekleme diyor hemde cocumu alicam doğunca diyor bide kayananama baktircakmis cocu sanki kaynanam emzircek çocuğa mama verecekler devamli

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hem bana benden babalik bekleme diyor hemde cocumu alicam doğunca diyor bide kayananama baktircakmis cocu sanki kaynanam emzircek çocuğa mama verecekler devamli
Sana bende abla tavsiyesi asla konuşurken küfürlü tahril edici konuşma onunla ve bu yazdığı mesajları asla ve asla silme . Mahleme günü çocupu isterse avuktan zaten sana bunu sorar bir kere bile seninle beraber hastaneye gelmediğini söyle gerekirse delil de sunarsın hastane kayıtları boşa yok.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Sana bende abla tavsiyesi asla konuşurken küfürlü tahril edici konuşma onunla ve bu yazdığı mesajları asla ve asla silme . Mahleme günü çocupu isterse avuktan zaten sana bunu sorar bir kere bile seninle beraber hastaneye gelmediğini söyle gerekirse delil de sunarsın hastane kayıtları boşa yok.
Mesajların hepsinin ss lerim var zaten alıyorum mahkemede sunmak için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Mesajların hepsinin ss lerim var zaten alıyorum mahkemede sunmak için
Aferin kız. Ama onları ilk delil olarak sunma yoksa sen suçlu çıkarsın sana sorulan sorularda bir şey oldu diyelim kendimi haklı çıkarmwya çalışırsa dersin attığı mesajlar duruyor hepsi diye. Hoş bence sen hepsini düşünmüşsündür

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem haklı sonuna kadar katılıyorum ♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar