Sorum var Çıldırıcam resmen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ebruakpinar0354 tarafından oluşturulan Çıldırıcam resmen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,283 kez görüntülenmiş, 73 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çıldırıcam resmen
Konbuyu başlatan ebruakpinar0354
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merak ettim canım ilk nasıl başladınız söze kardeşi olacağı konusunu nasıl açtınız alışma süreci vardır onların da 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zamanla düzelir canım iştahın da açılır🥰
Ben aslında hamile olmadığımı bilmeden önce de tv de yada telefon da bebek görsek bak kardeş diyordum evde oyuncak bebeğim var onu verip kardeş bak oğlum mama verelim derdim. Sonra oyuncak maymun ayıcık ne ararsan var evde onlarla oynatırken gel onlarında karnını doyuralım uykusu gelmiş deyip kucağımda sallardım . Kardeşi olacaiını öğrenince karnımı okşayıp kayra bak kardeş burada dedim. Sonra usg den çıktı aldığımda kayray gösterip bak kardeş bu dedim fotoyu bir zamane linden bırakmadı gaydeş diyordu . Şu sıralar daha sık bebek görsen nanne gaydeş diyor. Sabah mesela maymununa”lülü” yemek yedirdi sonra uyuttu kucağında sözde . Öyle yani her bebeği kardeş gözü ile gösteriyorum zarar vermesine izin vermiyorum hoş kayra vurmayı kıskanmyı bilmiyor. Kıskanan yada vuran bir çocuk gördü mğ tuhaf tuhaf bakar ona
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa çok güzel bak buna sevindim evet alıştırma yap ne güzel bak arkadaş olacak seneye ona inşallah 💜
İnşallah canım

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kayra işe şuan alıştırma yapıyoruz oyuncaklarına kendi bebeğim givi davranıp gel uyutalım gel mama verelim diyorum hiç gelip ağlamıyor yada vurup kızmıyor oda benimle gaydeş diyor gaydeş
Masallah keşke herkezin cocuda öyle olabilse yine maşallah Allah nazardan saklasın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar