Ciltte kuruluk

• Konbuyu başlatan Esra2626
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra2626 tarafından oluşturulan Ciltte kuruluk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ciltte kuruluk
Konbuyu başlatan Esra2626
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz
E

Esra2626

Guest
Merhaba arkadaşlar. 35. Haftamda birden göğüs ucunda kuruluk başladı ve acıyor. 37. Hafta gümüş kapak kullanmaya başlayacaktım, şuan erken sanırım. Önereceğiniz bir şey var mı. Hindistan cevizi veya zeytinyağı kullanmayı düşünüyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar. 35. Haftamda birden göğüs ucunda kuruluk başladı ve acıyor. 37. Hafta gümüş kapak kullanmaya başlayacaktım, şuan erken sanırım. Önereceğiniz bir şey var mı. Hindistan cevizi veya zeytinyağı kullanmayı düşünüyorum
Göğüs ucu yaraları için kremler var canım eczaneye sorarsan verirler en iyisi onları kullanmak

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinyağı çok iyi olur canım gercekten, birde lansinoh göğüs ucu kremi çok iyi tavsiye ederim. Doğumdan önce ve sonrası emzirirken de kullanabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar