Çin taktivimi cinsiyet hesaplama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SibelNazNur tarafından oluşturulan Çin taktivimi cinsiyet hesaplama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,731 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin taktivimi cinsiyet hesaplama
Konbuyu başlatan SibelNazNur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilanreyyan

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Annişler çin takvimi cinsiyet hesaplama programıni yaptinizmi doğru cikiyormu
Iki oğlum var görümcem cin takvimine göre tarihlere bak dedi ama allahın işi ne gün tutacağını dollenecegini nasıl anlayabilirizki o güne denk gelmek zor yani nasip işi ben hamile kaldıktan sonra baktım son adet tarihi ve doğum tarihim ile kız yazıyordu takvimde dr kızda dedi bana

SibelNazNur

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda kız demişti hatirliyorsam o sıra bakmıştım tüm takvimler kız di kız yılıydı hatta bide ama oğlum olmuştu kizimda da kız çıktı yani uyduruk bı olay hem çin takvimi bence Çinliler için geçerli genetigimiz farklı 😂😂
Aynen valla olabilir Çinliler için geçerlidir yanarım öyledir😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Iki oğlum var görümcem cin takvimine göre tarihlere bak dedi ama allahın işi ne gün tutacağını dollenecegini nasıl anlayabilirizki o güne denk gelmek zor yani nasip işi ben hamile kaldıktan sonra baktım son adet tarihi ve doğum tarihim ile kız yazıyordu takvimde dr kızda dedi bana
Aynn insan bilemez ne zmn tutup dollenecegi seninki tutmuş çin takviminde hayırlısı olsun canım 🙏

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Annişler çin takvimi cinsiyet hesaplama programıni yaptinizmi doğru cikiyormu
Ben biraz geç öğrenmiştim cinsiyetini tabi merakta vardı burda bir çok kişi yazmıştı bende yaptım inanmıyor dum halada inanmıyorum ama artık tesadüf mü değilmi bilemedim doğru çıkmıştı benimki , bir çok kişinin de aynı şekilde🤷

SibelNazNur

Kayıtlı Üye
rank
Ben biraz geç öğrenmiştim cinsiyetini tabi merakta vardı burda bir çok kişi yazmıştı bende yaptım inanmıyor dum halada inanmıyorum ama artık tesadüf mü değilmi bilemedim doğru çıkmıştı benimki , bir çok kişinin de aynı şekilde🤷
Aynn valla canım insan bilemiyor tesadufmu die bakalım bizimki ne olucak 🙂

SibelNazNur

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar