Çin takvimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rengin sıla tarafından oluşturulan Çin takvimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,600 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çin takvimi
Konbuyu başlatan Rengin sıla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Rengin sıla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9 haftalık gebegim Çin takvimi cinsiyet belirleme diye birşey var ne kadar doğru ya çok merak ediyorum sizinki doğru ciktimi yardımcı olun kizlar

Kendimce

Kayıtlı Üye
rank
Yok kız bir sayfada kız öbür sayfada erkek cikti
Bende de farkli sitelerde öyle çikmisti, sonra dikkat ettim gebe kaldigim yila degil bulundugum yila göre cikarmis takvim. Ben 2020 de gebe kaldim takvim 2021den hesaplamis erkek cikti. Gebe kaldigim yil olan 2020 den hesaplayan takvimde kiz cikti ve bebegim kiz olacak.

Akv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 9 haftalık gebegim Çin takvimi cinsiyet belirleme diye birşey var ne kadar doğru ya çok merak ediyorum sizinki doğru ciktimi yardımcı olun kizlar
Herkeste tutmuyor ama bende çoğunluğun doğru çıktığını görünce bakmıştım canım erkek yazıyordu tabloya göre cinsiyet öğrendik erkekmiş gerçekten de😊

Rengin sıla

Kayıtlı Üye
rank
Hm herkeste aynı cikmiyormus ben iki kızımda yaptim kiz çıktı 3ncuyu bilmiyrm yaptım erkek çıktı hadi bakalım hayırlısı rabbim ne derse o cikar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru değil benim Kız diye cıktı ama oğlum olacak inanmayın 😊
Hayirlisi isallh rabbim kimin gönlünde ne varsa onu nasip etsin bizlere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru değil benim Kız diye cıktı ama oğlum olacak inanmayın 😊
Hayirlisi isallh rabbim kimin gönlünde ne varsa onu nasip etsin bizlere
Hayırlısı isallh canm

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Zaten hemen altında

Bilimsel olarak doğruluk payi yok sadece eglence amaçlı bendede erkek yazıyodu kizim oldu 😁inanma yani

Tüm sayfalar yüklendi.