Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esrabeyza tarafından oluşturulan Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,029 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Esrabeyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişki sırasında su gelmiş gibi bir sızıntı hissettim hanımlar ama herhangi bir ağrım yok norml bir durummu

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Bence doktora git doktora gidemiyosan acile git bebeğinin suyu azalmış olabilir
Canim tm su olduguna emin değilim çünkü bir yer islanmadim sadece içim çok ıslaktı eşim bile şaşırdı bir agrimda yok ne yapacağımı bilemdim oturduğum yerde de kadın doğum yok bn ilçede oturuyorum

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Acil falan yokmu cnm en azından suyuna bakarlar
Var canım acil ama onun içinde makine gerekmiyor mu bn 31 haftalıkken de suyum geldi şikayetiyle gittim üç gün hastanede yattim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Var canım acil ama onun içinde makine gerekmiyor mu bn 31 haftalıkken de suyum geldi şikayetiyle gittim üç gün hastanede yattim
Ama o zmn suyum geldi diye gittiğimde ağrım da var di

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişki sırasında su gelmiş gibi bir sızıntı hissettim hanımlar ama herhangi bir ağrım yok norml bir durummu
Canım akıntı olabilir suyun olsa tekrar gelir sadece ilişki sırasında gelmez son zamanlarda akıntı miktarı artıyor takip et biraz bebeğin hareketlerini falan su geliyorsa eğer devamı gelir illaki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar