Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Esrabeyza tarafından oluşturulan Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,039 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsel ilişki sırasında suyun gelmesi
Konbuyu başlatan Esrabeyza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişki sırasında su gelmiş gibi bir sızıntı hissettim hanımlar ama herhangi bir ağrım yok norml bir durummu
Canım doktora görün idrarda olabilir hissetmeden gelebiliyormuş korkma doğum olsa bile haftası iyi benim iki çocukta o haftada doğdu küveze bile girmedi . Ama kesin git suyun azalmış olursa o sıkıntı olur

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora görün idrarda olabilir hissetmeden gelebiliyormuş korkma doğum olsa bile haftası iyi benim iki çocukta o haftada doğdu küveze bile girmedi . Ama kesin git suyun azalmış olursa o sıkıntı olur
İnsalh canım allha şükür hareketi fln iyi şuan hissediyorum yani bakalım olmazsa bı baktirip gelicem acile eşim gelsinde

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cinsel ilişki sırasında su gelmiş gibi bir sızıntı hissettim hanımlar ama herhangi bir ağrım yok norml bir durummu
Yok ya bende geçen aynı şeyi yaşadım yatak ıslandı gittik tabi de bişi yok. Kendi şey suyundur ayıptır söylemesi zevk hamilelikte kadınlarda fazla olur bide suyun gelse bebek hiç hareket etmez ve doğum zaten başlar bence sen git doktora açıkca söyle

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Yok ya bende geçen aynı şeyi yaşadım yatak ıslandı gittik tabi de bişi yok. Kendi şey suyundur ayıptır söylemesi zevk hamilelikte kadınlarda fazla olur bide suyun gelse bebek hiç hareket etmez ve doğum zaten başlar bence sen git doktora açıkca söyle
Canım evet böyle söyleyince öyle oluyor ama hiç istek yok nasıl zevk suyum gelicek ki bnde bunu anliyamiyorum hani bı istek olsa çok zevk alsam fln tm ama bnde bu gebelikte hiç istek yok🤭

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım evet böyle söyleyince öyle oluyor ama hiç istek yok nasıl zevk suyum gelicek ki bnde bunu anliyamiyorum hani bı istek olsa çok zevk alsam fln tm ama bnde bu gebelikte hiç istek yok🤭
Benimde diğerlerinde yoktu kızımda hoc yapmadım doğdu aradan 6 ay geçti öyle o derece soğudum tiksindim oğluma da hamileyken hiç istek yoktu zar zor ayda bir 😃 bunda kusura bakmayın ama daha da artı eşim illah etti yani. Bende de çok geliyor öyle normalde çarşafları iki günde yikardim günde 2 defa yıkıyorum o kadar su geliyor. O zaman canım sen git su testi yapılıyor bana yapıldı bı kere birden bire su akti bacaklarımdan suyun geldimi gelmedi mi bakalım dediler gelmemiş dediler o zaman ilişkiyi kes doğuma kadar onun yerine bol bol yürüyüş ve egzersiz yap. Ama bu cinsel ilişki doğumu kolaylaştırır ve hiçbir zararı yoktur bebek için erken doğum da olmaz hiç korkma sen 😌

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Canim tm su olduguna emin değilim çünkü bir yer islanmadim sadece içim çok ıslaktı eşim bile şaşırdı bir agrimda yok ne yapacağımı bilemdim oturduğum yerde de kadın doğum yok bn ilçede oturuyorum
Afedersin Zevk suyun gelmş cnm suyun gelseydi sürekli gelirdi ama yine de ihmal etme git hastaneye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar