Sorum var Cinsellik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmm tarafından oluşturulan Cinsellik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 790 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsellik
Konbuyu başlatan İrmm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

İrmm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar k.bakmayın ben tedaviyle hamile kaldım doktor cinselliğe ayda 2 yi geçmesin sıkıntı olmaz dedi fakat eşim istemiyor korkuyor kızımız olacak inşllah ben kızımdan çekiniyorum birde bişe olursa o vebali alamam diyor korkusu çok sizce normalmi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar k.bakmayın ben tedaviyle hamile kaldım doktor cinselliğe ayda 2 yi geçmesin sıkıntı olmaz dedi fakat eşim istemiyor korkuyor kızımız olacak inşllah ben kızımdan çekiniyorum birde bişe olursa o vebali alamam diyor korkusu çok sizce normalmi
Aynen kuzum çok dikkatli olmanız lazım ama doktor ayda 2 defa bişey olmaz demiş dikkat ederek yaparsanız aslında doktorun dediği gibi
Tabi siz bilirsiniz çok dikkatli olmanız lazım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gayet normal canım bazı erkekler gebelikte çocuğa bişey olacak korkusuyla ilişkiye girmeye çekinirler. Sen oturup sakin bir dille durumu anlatıp sohbet ederek sakinleştirebilirsin

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Bende hiçbir sorun yokken eşimde o endişe var. Insallah haftaya doğurucam doktor cinselliği yasakladı eşim bi oh çekti 😂😂😂o yüzden canını sıkma saygı duy dogurduktan sonra rahatça cinsellik olur :)

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde istemiyor diyor oğlumuz içerde ya zarar görürse 😅🤣🤣 yani ben zorlamasam adam hayatta yanaşmaz. Ve benim tehlikem de hiç yok çok şükür yine de babalar daha dikkatli olmaya çalışıyor bu çok normal canım

Tüm sayfalar yüklendi.