Cinsiyet değişikliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Cinsiyet değişikliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,495 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet değişikliği
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 2 li testte bebeğimin erkek olacağını öğrendim doktor direk orasını gösterdi falan diye kendinden de emin konuştu sonraki 4. 5. ayda başka doktor kıza benziyor dedi. Şimdi 6. aydayız kontrole gittik %95 kız dedi hatta gösterdi ekranı da bana kalsa %100 ama size erkek denilmiş önce dedi o yüzden %5 lik bi yanılma payı olabilir detaylı ultrasonda da sorun o zaman daha kesin sonuç alırsınız dedi doktor. Malesef bakan doktorların hepsi farklı kişilerdi öyle denk geldi bu yüzden mi bu karışıklık oldu yoksa genelde oluyor mu böyle şeyler. Başına gelen var mı

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 2 li testte bebeğimin erkek olacağını öğrendim doktor direk orasını gösterdi falan diye kendinden de emin konuştu sonraki 4. 5. ayda başka doktor kıza benziyor dedi. Şimdi 6. aydayız kontrole gittik %95 kız dedi hatta gösterdi ekranı da bana kalsa %100 ama size erkek denilmiş önce dedi o yüzden %5 lik bi yanılma payı olabilir detaylı ultrasonda da sorun o zaman daha kesin sonuç alırsınız dedi doktor. Malesef bakan doktorların hepsi farklı kişilerdi öyle denk geldi bu yüzden mi bu karışıklık oldu yoksa genelde oluyor mu böyle şeyler. Başına gelen var mı
Kızımda 2li taramada 11 haftalik iken kiz dedi ben sevinince benziyor diye çevirdi bir sonraki hafta başka dr kiz dedi kızım oldu.Bu ikinci bebe 13 haftalik söylediler cinsiyetini kesin dedi ama 1 dr daha görsün sonra emin olurum galiba

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Kızımda 2li taramada 11 haftalik iken kiz dedi ben sevinince benziyor diye çevirdi bir sonraki hafta başka dr kiz dedi kızım oldu.Bu ikinci bebe 13 haftalik söylediler cinsiyetini kesin dedi ama 1 dr daha görsün sonra emin olurum galiba
Bizimkine ilk ve son kez ikili testte erkek denildi sonraki kontrollerimizde hep kıza benziyor denildi galiba detaylı ultrasonda biraz daha kesinleşir 🌺😊

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bir daha gittiğinde kesin mi diye sor

Ravza

Kayıtlı Üye
rank
Bende şimdi şüphede kaldım sadece bı kere sorduk erkek dedi kesin net bir şekilde dedi son ayim başkada soramadık erkek diye ya yanlis gördüyse bide hazırlıklarınimi yaptım 😃

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Bende şimdi şüphede kaldım sadece bı kere sorduk erkek dedi kesin net bir şekilde dedi son ayim başkada soramadık erkek diye ya yanlis gördüyse bide hazırlıklarınimi yaptım 😃
Ya aslında seninki normal olan bence bizde bi tuhaflık var gibi çok şükür sağlığımız iyi ama 3. ayın bitiminde başladı cinsiyet karmaşamız tek bir doktora devam etme şansım olmadı Ankaradayım özel hastaneler çok pahalı ve üçkağıtçılar müşteri gözüyle bakıyorlar sana hasta olarak değil de her gittiğinde farklı bişey söylüyorlar. Eşimin boyu uzun bebek normalden uzun gibi dedi bizde boyu babasına çekmiş dedik şimdi bebek %95 kız diyen doktora sorduk standart aralığın içindesiniz boyu ekstra uzun değil dedi kime inanacağımızı şaşırdık 🤔

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende de başlarda bir netlik yoktu ama 17. Ve 19. Haftada kız dediler ben haftaya ayrintiliya gireceğim orada kesinleşir zaten olabiliyor bu şekilde kız olduğuna inandiri birşey gösterdi mi doktor mesela bacak arası boş oluyo kız bebekte Rabbim sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Bende de başlarda bir netlik yoktu ama 17. Ve 19. Haftada kız dediler ben haftaya ayrintiliya gireceğim orada kesinleşir zaten olabiliyor bu şekilde kız olduğuna inandiri birşey gösterdi mi doktor mesela bacak arası boş oluyo kız bebekte Rabbim sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin
Evet son gittiğimde bayan lapyaları oluşmuş dedi ama çok iyi saklıyor da olabilir de dedi galiba artık cinsiyet konusunda bir çok yanılma olduğu için temkinli davranıyorlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet gerçekten sinir bozucu zaten iki seçenek var kızsa kızdır erkekse erkektir ama hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah beklicem o kadar kafamızı karıştırdılar ki ilk çocuk olduğu için eşim hep birşeyler almak istiyordu kıyafet oyuncak vs artık o da bekleyelim demeye başladı

Evet gerçekten sinir bozucu zaten iki seçenek var kızsa kızdır erkekse erkektir ama hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah beklicem o kadar kafamızı karıştırdılar ki ilk çocuk olduğu için eşim hep birşeyler almak istiyordu kıyafet oyuncak vs artık o da bekleyelim demeye başladı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar