Cinsiyet durumu

• Konbuyu başlatan Birgül
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birgül tarafından oluşturulan Cinsiyet durumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet durumu
Konbuyu başlatan Birgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz
B

Birgül

Guest
Ya ben 14 hafta 5 günlüğüm dün gittim doktor bana bana bu kız dedi ben bişey göremiyorum erkeğe dair acaba kesin belli mıdır ya benim ilkide kızdı 6aya kadar erkek dendi sonra kız dediler o yüzden eşimde belki bu da öyle dir diyor kafam karıştı kizlar

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hayırlısı olsun cnm sağlıklı olsun da

A

Alaz

Guest
Ya ben 14 hafta 5 günlüğüm dün gittim doktor bana bana bu kız dedi ben bişey göremiyorum erkeğe dair acaba kesin belli mıdır ya benim ilkide kızdı 6aya kadar erkek dendi sonra kız dediler o yüzden eşimde belki bu da öyle dir diyor kafam karıştı kizlar
Özele mi gidiyordunuz devlete mi şu an bende 17 haftalik hamileyim ilk doktorum 12 haftalıkken kıza benziyor dedi şimdi ki doktorumda kesin erkek değişmez dedi ama 2 tane oğlum var onlarda ki gibi degil belirtilerim karnım 3 aylıkken çıkmaya başladı şu an da da baya belli biraz karışık duygulardayım hayırlısı tabi ki ama bir kızım olsun isterdim detaylı ultrasonda belli olur inş :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar