Cinsiyet hakkında bu iddia doğru mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Cinsiyet hakkında bu iddia doğru mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet hakkında bu iddia doğru mu?
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişey sormak istiyorum. İnternette okuduğumda hamileliğin ilk üç ayında bulantı kusma vs vars " KIZ" yoksa "ERKEK " Olduğu söyleniyor bu doğru mu . ( Sağlıklı olsun tabiki ) ben kızdan yanayım :).
Benim ilk uc ayda fazla bulantim oldu hatta 4aydada az vardi hic bir turlu et yemedim şuan gecti 22 hafatdayiz ama kiz degil erkek dedi doktor cinsiyetini bence yanlis birsey boyle olursa erkek şöyle olursa kiz dedikleri bende ilk gebelik olunca her seyi araştırdım sonuclara gore brnim kizim olmasi gerkiyordu bende kendimi kiz diye alıştırmışım 14ci hafatda öğrendim erkekmis iykide alışveriş yapmamistim 😀

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bişey sormak istiyorum. İnternette okuduğumda hamileliğin ilk üç ayında bulantı kusma vs vars " KIZ" yoksa "ERKEK " Olduğu söyleniyor bu doğru mu . ( Sağlıklı olsun tabiki ) ben kızdan yanayım :).
Valla canım ben aşırı kusuyorum bulanıyorum kız mı erkek mi bilmiyorum da bu tamamen bünye meselesi yani ama eğer kızsa havalara uçarım erkeksede uçarım ilk çocuğum çünkü hiç farketmez 😂

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Tam tersi oldu bende kizimda hic bulantim olmamıştı bunda ilk 3 ay bulantidan öldüm bence kişiden kisiye değişiyor

Haticekoç

Kayıtlı Üye
rank
Canım hayırlısı olsun gönlüne göre versin Rabbim inşaAllah 🤲 bende banada hep dediler erkek çocugun olacak diye 1 kişi Allah rızası için kız demedi ama bende hep kız olsun istedim çok şükür Rabbim nasip etti inşaAllah sağlıkla alırız kucaklarımıza ama bendede ne bir bulantı ne bir kusma hiç bir şey olmadı ve hala yok 28 haftalık gebelikte 😊

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Canım hayırlısı olsun gönlüne göre versin Rabbim inşaAllah 🤲 bende banada hep dediler erkek çocugun olacak diye 1 kişi Allah rızası için kız demedi ama bende hep kız olsun istedim çok şükür Rabbim nasip etti inşaAllah sağlıkla alırız kucaklarımıza ama bendede ne bir bulantı ne bir kusma hiç bir şey olmadı ve hala yok 28 haftalık gebelikte 😊
Ohhh hayat sana güzel 😁 ben geberiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar