Cinsiyet hangi haftada net belli olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçil tarafından oluşturulan Cinsiyet hangi haftada net belli olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,705 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet hangi haftada net belli olur
Konbuyu başlatan Seçil
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Seçil

Kayıtlı Üye
rank
Herkese selamlar, 16+3 günlük hamileyim bugün doktora gittim cinsiyeti öğrenmek için %70kız dedi ama 20. Hafta olmadan net bir şey söyleyemem dedi. Bu şekilde cinsiyet belirtilir sonra farklı bir şey söylenen arkadaşlar var mı?

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank
Herkese selamlar, 16+3 günlük hamileyim bugün doktora gittim cinsiyeti öğrenmek için %70kız dedi ama 20. Hafta olmadan net bir şey söyleyemem dedi. Bu şekilde cinsiyet belirtilir sonra farklı bir şey söylenen arkadaşlar var mı?
Hamileliğimız gunune kadar aynı benm cınsıyet im şu an 2 hafta once ogrendım rabbim saglık la kucağına almayı nasıp etsın

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 16 haftalıkken öğrenilir tam net ama bilmiyorum benim ilk çocuğumda iki kere erkek dedi sonra bebek gostermiyo utanıyo dedi sonra kız dedi bayaa sonra öğrendim kız olduğunu bence insandan insana değişiyo

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank
Aslında 16 haftalıkken öğrenilir tam net ama bilmiyorum benim ilk çocuğumda iki kere erkek dedi sonra bebek gostermiyo utanıyo dedi sonra kız dedi bayaa sonra öğrendim kız olduğunu bence insandan insana değişiyo
Aynen kimine göre değişiyo ben ilk oglum da 12 haftalık tı ögrendım ama ben kız veya erkekte gözüm yok saglık önemli gercekten cunku ilk oglum da cok sorun yaşadım

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kimine göre değişiyo ben ilk oglum da 12 haftalık tı ögrendım ama ben kız veya erkekte gözüm yok saglık önemli gercekten cunku ilk oglum da cok sorun yaşadım
Evet sağlıklı olsun da kız erkek farketmiyo ama insanda azcık merak ediyo benim ilk cocugum kız çok rahat hamilelik geçirdim şuan 15 haftalık hamileyim çok ağrılarım oluyo hamileliğimi öğrendiğimden beri midem bulaniyo hiç gecmiyo erkek olduğu icin böyle ağrılar oluyomuydu sende

M

Maya

Guest
O haftalarda yuzdeyle söyleniyor 20 haftada netleşir. Banada da 15de yüzde 90 erkek dendi ama 20de netleşti

M

Maya

Guest
Evet sağlıklı olsun da kız erkek farketmiyo ama insanda azcık merak ediyo benim ilk cocugum kız çok rahat hamilelik geçirdim şuan 15 haftalık hamileyim çok ağrılarım oluyo hamileliğimi öğrendiğimden beri midem bulaniyo hiç gecmiyo erkek olduğu icin böyle ağrılar oluyomuydu sende
Erkek bebeklerde yüzde 80 bel ağrısı oluyor

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank
Evet sağlıklı olsun da kız erkek farketmiyo ama insanda azcık merak ediyo benim ilk cocugum kız çok rahat hamilelik geçirdim şuan 15 haftalık hamileyim çok ağrılarım oluyo hamileliğimi öğrendiğimden beri midem bulaniyo hiç gecmiyo erkek olduğu icin böyle ağrılar oluyomuydu
Aynen agrı oluyo 2. De erkek ve hayla agrım oluyoo zor ama dikkat et yeme ıcmene ani hareketler den kaçın bol su iç pekmez gunde 1 kaşık ye ıyı glır rahatlatıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar