Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce?

• Konbuyu başlatan Yenihamile
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenihamile tarafından oluşturulan Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce?
Konbuyu başlatan Yenihamile
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur bayar
Y

Yenihamile

Guest
Arkadaşlar merhabalar ben 13+1 oldum allahin izni ile bugun doktora gittim bebekle ve cinsiyet ile ilgili bisey demedi hatta bebeğin durumunu bile söylemedi kese boyutu bebek gelişimi cinsiyet icin ise cok kucuk dedi Sizde durum nasil ?

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhabalar ben 13+1 oldum allahin izni ile bugun doktora gittim bebekle ve cinsiyet ile ilgili bisey demedi hatta bebeğin durumunu bile söylemedi kese boyutu bebek gelişimi cinsiyet icin ise cok kucuk dedi Sizde durum nasil ?
Canim 18. Haftadan sora söylüyorlar ondan önce anlayabilmesi için cok detayli bakmasi lazim 🤗🤗😉😉

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı hafta da gitmiştim küçük daha dedi ümit de vermek istemiyorum dedi 16 haftalık olunca tekrar gidicem bakalım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benim 13 de belli olmuştu canm ama 15 16 da net belli olur doktor söylemediyse sen sorsaydın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar