Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce?

• Konbuyu başlatan Yenihamile
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenihamile tarafından oluşturulan Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,967 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet kacinci haftada belli olur sizce?
Konbuyu başlatan Yenihamile
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur bayar

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhabalar ben 13+1 oldum allahin izni ile bugun doktora gittim bebekle ve cinsiyet ile ilgili bisey demedi hatta bebeğin durumunu bile söylemedi kese boyutu bebek gelişimi cinsiyet icin ise cok kucuk dedi Sizde durum nasil ?
Egerki devlet hastanesine gittiysen orasi pek umursamiyor soylemiyor ozelde normalde 12 haftada sadece yuzdelik verip sana tahmin soyluyorlar bende oyle oldu mesela 2 gebeligimde birinde 11 haftalikken ikincide ise 12 haftalikken ogrenmistim isterseniz bide ozele gidin derim simdi 16 haftalik hamileyim bunuda 12 haftalikken ogrendik insallah 3 cu kizimiz geliyor sagliklica kucaginiza alirsiniz insallah yavrunuzu 😊

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhabalar ben 13+1 oldum allahin izni ile bugun doktora gittim bebekle ve cinsiyet ile ilgili bisey demedi hatta bebeğin durumunu bile söylemedi kese boyutu bebek gelişimi cinsiyet icin ise cok kucuk dedi Sizde durum nasil ?
Ben 4 5 aylıkken ogrendım yanı 20 haftada net soyluyorlar ama ben daha net olsun diye 22 haftada soyledı 4 doktora gittim dordude aynısını soyledı oyle inandım

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
12. Hafta itibari ile tahmin yapabiliyor doktorlar ama genelde 16. Haftadan önce söylemezler emin olmak adına.

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
16 haftalık hamileyim bende dün cinsiyetini öğrendim devlete gittim dün küçük dedi söylemedi öğrencem illa dedim özele gittim kız dedi
Ben ilkinde 12 haftalikdi tam ogrendim ozel bi doktordu kndi muayenehanesi vardi pazartesi ins yine gidicem ozele 12 haftalik bakalim soylicek mi ins soyler kalbim kizdan yana ama hayirlisi olsun

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilkinde 12 haftalikdi tam ogrendim ozel bi doktordu kndi muayenehanesi vardi pazartesi ins yine gidicem ozele 12 haftalik bakalim soylicek mi ins soyler kalbim kizdan yana ama hayirlisi olsun
İnşallah söyler bende 12 haftalıkken erken demişti ama kişiden kişiye farkediyo sende söyler belki hayırlısı olsun sağlıklı olsun da kız erkek farketmiyo Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Erken haftalarda tahminde bulunabiliyor doktorlar ama tabi yanılma payı da var. 18. Haftadayim ben bebeğim gizlediği için hala öğrenemiyorum cinsiyetini 😬 14. Haftada tahminde bulunmuştu.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar