Cinsiyet kaçıncı haftada net belli olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgc tarafından oluşturulan Cinsiyet kaçıncı haftada net belli olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,018 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet kaçıncı haftada net belli olur
Konbuyu başlatan Tgc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Tgc

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim gonlune gore versin canim 14 haftani beklemeni tavsiye ederim . Kiz diyio erkege dondugu oluyor cunku . Erkek kiza donmuyor da sen biraz daha sik disini 🤭 saglikla al kucagina insallah
Anladim cok teskkur ederim bakalim degisicekmi aynimi kalicak gorucez Allah herkese gonlundekini nasip etsn

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oncelikle merhaba benim ikinci gebeligim suan 11+4gunlukken doktoruma israrla cinsiyeti sordum kiza benziyor dedi penis cikintisina dair bisey goremedim dedi 1hafta sonra gel soliycem suan kiz diyip soru isareti dedi ultrason cihazi doktorumun 3boyutlu renkli yani size sorucagm sorum bu haftaya kadar dayanamyorum acikcasi cok merak sardi istemsizce bu haftayken cinsiyeti dogru olmus olablirmi yani
Bazı drlar erken söylüyor cnm doğru çıkıyor arkadaşım iki bebeğini de 12 haftalıkken öğrendi

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oncelikle merhaba benim ikinci gebeligim suan 11+4gunlukken doktoruma israrla cinsiyeti sordum kiza benziyor dedi penis cikintisina dair bisey goremedim dedi 1hafta sonra gel soliycem suan kiz diyip soru isareti dedi ultrason cihazi doktorumun 3boyutlu renkli yani size sorucagm sorum bu haftaya kadar dayanamyorum acikcasi cok merak sardi istemsizce bu haftayken cinsiyeti dogru olmus olablirmi yani
Bu sene kız senesi bende 11+4günlügüm bu hafta belli olur kızdır Bi ihtimal haftaya 12 taramaya gircez orda daha net belli olur

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumdayken rüyamda görmüştüm bana koşan gülümseyen bi oglan cocugu 9 10 yaslarında ama ılk ögrendigimde yaklasık 10 haftalık tı hic sormadım doktora oglum olacak dedim şimdi ikinciye hamileyim rüyamda rahmetli nenem kız cocugu uzattı buna da gebeligimi rüyamda gördüm doktor kontrol ediyordu aa burda bı bebek oluşuyor 10 gün sonra belli olur demişti 10 gün zor bekledim testim pozitif cıkmıstı bakalım hayırlısı saglıkla kucagımıza alalım da kız yada oglan ısrarım yok ama bi de kızım olsun isterim hayırlısı bizim doktor da 12.hafta da görürüm dedi ama 20.hafta en garantisi diyorlar genelde

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İkinci bebeğimde 11 haftalıkken bende sormuştum kız sanki demişti aynı sana dediklerini demişti değişmedi şuan kız bende çevre etkisi mi annelik iç güdüsü mu bı turlu inanamamistim bide ilki oğlan onda yaşadıklarımı yaşadım falan ya kusmadim rahat geçti tatlı yedim karnım sivri falan vs. Hani hissedemedim başlarda ama kız nasipse ilk bebeğin mi senin

Tüm sayfalar yüklendi.