Cinsiyet karmaşası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Cinsiyet karmaşası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 290 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet karmaşası
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgi2772

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 13 haftalık gebeyken doktor erkek olabilir dedi başka bir doktor 16.haftada %75 kız dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı
Aha senin bebek sizin beyni yakacak demedi deme 😂😂. Bence detaylıyı bekle canım burada ne gebeler gördüm 25. Haftaya kadar erkek sonra kız olan benim ailemde bile var doğuma kadar kız kız dediler bir doğdu erkek çocuk ilk gün pembe pembe giyindi🙏🏻😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 13 haftalık gebeyken doktor erkek olabilir dedi başka bir doktor 16.haftada %75 kız dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı
[/QUOTE
Aynen bu durum yaşadım sonunda 22 haftalikda erkek oldunu dedi doktorum şimdi ne zaman ultrasona gitsem doktor bakiyor bişiy diyişmişmi diye 🤣

Ezgi2772

Kayıtlı Üye
rank
Bana dönmüşsün 12 haftalık iken erkek demişti doktor 17 de gittim kız dedi kızım oldu doktor kordonu kısa olduğu için erkek görmüşüm dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar