Cinsiyet öğrendim 🤗🐣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İklim tarafından oluşturulan Cinsiyet öğrendim 🤗🐣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,740 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet öğrendim 🤗🐣
Konbuyu başlatan İklim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık oldum kesin olarak öğrendim Allah izin verirse kizim olucak 🤗🤗🤲 Rabbim isteyen dileyen herkese sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın kimseyi çıktığı yolda kucağı boş birakmasin cinsiyeti öğrendim inşallah doğum yaptım dediğim zamanda gelir 🤲🤲🤗🥰
İnsllh cnm rabbim Salih kullarindan eylesin 🤲🥰

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bende 22 hastalığım kız ağrısı nasıl acaba anlatirmisin 2 oğlum var kız olmasını çok istiyorum ama kız da hissediyorum yanılmıyorsam benim sırtım ağrımıyor sürekli sol kâsigim ağrıyor ama hereketler sagda bazende ordada sende oylemi
Benim bel ağrım çok fazla koku hassasiyetim oldu soğan kokusu yumuşatıcılar sigara vs benim kızda sağda oynuyo sürekli karnımın altında çok teşekkür ederim bu arada Rabbim sanada sağlıklı sıhhatli güzel bir kiz nasip etsin inşallah 🤲🤲🤲♥️🌹🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnsllh cnm rabbim Salih kullarindan eylesin 🤲🥰
Allah razı olsun 🌹♥️ Çok teşekkür ederim cümlemizin evladını insallah🤲🤲

Hayırlı olsun cnm sağlıkla kucagina alırsın insallh en çok neye aserdin mide bulantin oluyor muydu çok bel ağrın et tavuk soğan sarımsak tiksindim mi
Dondurma ve acı ekşi şeyler çok yedim limon falan

Sağlıkla gelsin minik prenses💝
Cok teşekkür ederim Allah razı olsun ♥️🌹🌹 cümlemizin evladı inşallah sağlıkla sıhhatle gelsin🤲🤲

Gelir canım ben daha dün gibi yazıp duruyordum bugün doğum yaptım hamileliğin keyfini çıkar maşallah prensese💕
Teşekkür ederim İnşallah 🤲🤲🌹♥️

Son düzenleme:

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalık oldum kesin olarak öğrendim Allah izin verirse kizim olucak 🤗🤗🤲 Rabbim isteyen dileyen herkese sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın kimseyi çıktığı yolda kucağı boş birakmasin cinsiyeti öğrendim inşallah doğum yaptım dediğim zamanda gelir 🤲🤲🤗🥰
Allah saglikla kavuştursun bir ömür saglik versin ailenize. Detayli ultrasondami öğrendiniz?

İklim

Kayıtlı Üye
rank

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bu ikinci kızım olucak Allah izin verirse ilkinde hiç birşeyden tiksinmedim sadece biraz bulantım oldu geçti ilk kızımda hiç sıkıntı yaşamadım bunda bel ağrılarım var bulantım fazla oldu koku hassasiyetim var soğan kokusu yumuşatıcılar sigara tiksinti oldu bel ağrısı felaket 😄😄
Teşekkür ederim bu arada Allah razı olsun ♥️🌹🌹
Ilk kızının bebekligi ve suanki hali nasil canim uslu bi bebekmiydi aksimiydi

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bende 22 hastalığım kız ağrısı nasıl acaba anlatirmisin 2 oğlum var kız olmasını çok istiyorum ama kız da hissediyorum yanılmıyorsam benim sırtım ağrımıyor sürekli sol kâsigim ağrıyor ama hereketler sagda bazende ordada sende oylemi
Oglumda her işi yapardım kızda çok agırlaşıyorum

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizim çok akilliydi biriciğim benim şimdide öyle hala çok akıllı çok zeki ve bana hiç kiyamaz kız evladı hayırlı derlerya benim biriciğim şimdiden öyle Rabbim evlatlarimizi korusun 🤲🤲🤲🥰
Ozaman hazirlan ikinci kizin yaramaz olacak kuzum🤣🤣benim de bir kizim var dogdugu gunden beri cektirir yaramazligiyla vala 3 cocuga bedel 🤣 neler cektim bebekliginde falan 😣 insallah diyorum ikinci cocugum bari uslu olur🤣🤣gorecez artik az kaldi. Ama hakikatrn kiz evlatlari cok hayirli oluyor 🤗

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Ozaman hazirlan ikinci kizin yaramaz olacak kuzum🤣🤣benim de bir kizim var dogdugu gunden beri cektirir yaramazligiyla vala 3 cocuga bedel 🤣 neler cektim bebekliginde falan 😣 insallah diyorum ikinci cocugum bari uslu olur🤣🤣gorecez artik az kaldi. Ama hakikatrn kiz evlatlari cok hayirli oluyor 🤗
Seninde mi ikinci kızın olucak😊😊 yaramaz olacak gibi duruyor şimdiden çok hareketli hiç durmuyo 😄🤭🤭 sağlıklı sıhhatli gelsinler inşallah ❤️❤️🤲🤲

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle güzel dua na amin diyorum canım ve gözün aydın olsun inşallah sağ salim kucağına da alırsın 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar