Cinsiyet öğrenme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervemeki tarafından oluşturulan Cinsiyet öğrenme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,568 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet öğrenme
Konbuyu başlatan Mervemeki
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Mervemeki

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 11+1 haftalik hamileyim cinsiyeti belli olurmu acaba doktorum 12. Haftada tahmin ederim 14. Haftada kesin belli olur dedi

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 11+1 haftalik hamileyim cinsiyeti belli olurmu acaba doktorum 12. Haftada tahmin ederim 14. Haftada kesin belli olur dedi
Canım benim bildiğime gore 16 haftada net belli oluyor ama tabi doktorunada bağlı dikkatli bakarsa görebilir canım ben haftaligim daha ogrenemedim valla canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım

Mervemeki

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bildiğime gore 16 haftada net belli oluyor ama tabi doktorunada bağlı dikkatli bakarsa görebilir canım ben haftaligim daha ogrenemedim valla canım rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah canım
Amin inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın insallh doktorum çok iyi inşallah erkenden söyler ilk hamileligim merak ediyorum🤗

A

AhmetYiğit in annesi

Guest
Bilemiyorum canim ben ilk hamileliğimde 12 haftalık ken haftaya gel cinsiyetini bakalim demisti 13. Haftada erkek dedi ve doğru cikmisti simdi ise 2.ye hamileyim 20 haftalik olduk hala öğrenmedik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar