Cinsiyet tahhmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Benim dünyam tarafından oluşturulan Cinsiyet tahhmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,169 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahhmini
Konbuyu başlatan Benim dünyam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Benim dünyam

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi arkadaşım 12 haftalık hamile ilk tarama testini yaparken doktor cinsiyet olarak erkepe benziyor çok hareketli demiş sizce yanılma payı var mı

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bi arkadaşım 12 haftalık hamile ilk tarama testini yaparken doktor cinsiyet olarak erkepe benziyor çok hareketli demiş sizce yanılma payı var mı
Banada 12 haftalıkken özelde erkeğe benziyo dediler ama en doğrusu ayrıntılı ultrasyon diyolar canım doktorlar 13 ve 14 haftada değişebiliyor diyo tabi cinsiyet önemli değil sağlık ve hayırla gelsinler İnşallah🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İnsanız merak ediyoruz yoksa ne fark eder kız erkek bir avazda doguralım o cennet kokusunu içimize çekelim o bize yeter❣️

Kucuk mucizeler

Kayıtlı Üye
rank
Ben 17 haftalıgım gittim erkege benziyor ayrıntılı ultrason da bakcam doktor kesin bisey demedi bende 12 ta sordum dedı gostermez falan dewlette biraz terslıyorlar bende ayrıntılı da ozele gitcem bakalım 🤗🤗🥰🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6 yaşında oglum var bana diyor anne hastaneye gitme bizim bebeğimiz erkek olacak ben kız sevmem diyor babası dün diyor bir kız kardeşin olsun yok diyor ben istemem kız erkek olsun en son babası kızdı kovaladı😂😂

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Benim 6 yaşında oglum var bana diyor anne hastaneye gitme bizim bebeğimiz erkek olacak ben kız sevmem diyor babası dün diyor bir kız kardeşin olsun yok diyor ben istemem kız erkek olsun en son babası kızdı kovaladı😂😂
Benim oğlumda sürekli bu şekilde konuşuyor doktor kıza benziyor demişti 13 haftada bakalım ne çıkacak 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar