Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azra Begüm tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,977 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :)
Konbuyu başlatan Azra Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sen dem2sen bile bakardin ki maslalah suphanallah yarabbim nazarlardan korusyn bu mavişi 🤲🏻🧿. Rabbim size bağışlasın canım bu arada ismini ne koydunuz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dosya çok büyüktü kuzum ondan olabilir
Adını kanser hastasi kardesim var 😔 ona biraktik oda yusufhan olsun istedi ben kuzey dusunuyordum ismimiz yusufhan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adını kanser hastasi kardesim var 😔 ona biraktik oda yusufhan olsun istedi ben kuzey dusunuyordum ismimiz yusufhan
Olsun kuzum maslalah ne güzel bir isim koymuş Yusuf Han oyy ismi ile yaşasın inşallah 🤲🏻

Rabbim kardeşine de şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Olsun kuzum maslalah ne güzel bir isim koymuş Yusuf Han oyy ismi ile yaşasın inşallah 🤲🏻

Rabbim kardeşine de şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲🏻
Amin dua edin 2 bucuk aydir hastnde 20 yasinda daha surekli nüks ediyor en son rahim kanseriydi rahmni aldlar smdi kolon 2 bucuk aydir enfeksyon tedavsi goryordu daha bugun ilk ilacini aldi akillicilaca baslandi😔😔😔cok zor 8 yasindan beri surekli nüks ediyor

Kuzum ne kanseri çok üzüldüm ya rabbim sifalar versin 🤲🤲🤲🤲🥺
İlk kanser 8 yaşindaydi lenfoma sonra uzun sure sonra bagirsakts cikti kalin bagirsagi alindi daha sonra rahim kanseri oldu rahmni aldlar daha 20 yasinda kardesim smdi kolon makatini kapatan kitle var ve hcbise yapilamyo 3 gun once bagirsagi dsari alindi acil gece amelyt oldu surkeli tikaniyordu😭

Tüm sayfalar yüklendi.