Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azra Begüm tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,978 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini alabilirmiyim :)
Konbuyu başlatan Azra Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
En zoru da o zaten🙁 elinden gelse de canımdan versem diyorsun ama elden bişey gelmiyor 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim şifasını versin inşallah 🤲💕
Aynen oyle bide bebegm dogdugundan beri gidip goremiyorum emziriyorum ve asla gitmem mümkün degl buda cok zoruma gdyo hamileyken gdyordm 40 gundur hc gormedim😪

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin dua edin 2 bucuk aydir hastnde 20 yasinda daha surekli nüks ediyor en son rahim kanseriydi rahmni aldlar smdi kolon 2 bucuk aydir enfeksyon tedavsi goryordu daha bugun ilk ilacini aldi akillicilaca baslandi😔😔😔cok zor 8 yasindan beri surekli nüks ediyor

İlk kanser 8 yaşindaydi lenfoma sonra uzun sure sonra bagirsakts cikti kalin bagirsagi alindi daha sonra rahim kanseri oldu rahmni aldlar daha 20 yasinda kardesim smdi kolon makatini kapatan kitle var ve hcbise yapilamyo 3 gun once bagirsagi dsari alindi acil gece amelyt oldu surkeli tikaniyordu😭
Yaa özlem çok kötü oldum 🥺🥺 rabbim ailen de dayanma gücü versin cidden kardeşini öyle gördükçe eminim onlarda çok kötü oluyorsur rabbim kardesine şafi ismi ile şifa versin inşallah bu zamandan sonra hepsini atlatıp güzel bir gelecek kurar rabbim onu sana en önemlisi annene bağışlasın 🤲🏻

Ama tıklıyorum olmuyor 🤦‍♀️
Canım o zaman Google'dan uygulamaya giriş yap öyle foto yükle o zaman olur

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Amin dua edin 2 bucuk aydir hastnde 20 yasinda daha surekli nüks ediyor en son rahim kanseriydi rahmni aldlar smdi kolon 2 bucuk aydir enfeksyon tedavsi goryordu daha bugun ilk ilacini aldi akillicilaca baslandi😔😔😔cok zor 8 yasindan beri surekli nüks ediyor

İlk kanser 8 yaşindaydi lenfoma sonra uzun sure sonra bagirsakts cikti kalin bagirsagi alindi daha sonra rahim kanseri oldu rahmni aldlar daha 20 yasinda kardesim smdi kolon makatini kapatan kitle var ve hcbise yapilamyo 3 gun once bagirsagi dsari alindi acil gece amelyt oldu surkeli tikaniyordu😭
Allahım şifa versin okurken kötü oldum çok. Zor hemn kanser olana hem ailesine

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Allahım şifa versin okurken kötü oldum çok. Zor hemn kanser olana hem ailesine
Aynen öyle bide o onkoloji servisi cok kotu cok zor biyer hergun ölü çıkıyor koridorlarda bagrismalar cok agir hastalar var ve kardesm bunlari duyuyor yaşlı olan ölmüş falan deyp gecistiriyoruz ve hergün birisi ölüyo çok korkunc biyer😔😔

Allah size dayanma gücü, kardeşine de güç, kuvvet versin inşallah🤲 Sabır canım inşallah geçer Allah'ın izniyle 🤲
Amin cnm amin☹
Allah size dayanma gücü, kardeşine de güç, kuvvet versin inşallah🤲 Sabır canım inşallah geçer Allah'ın izniyle 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.