Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Hesaplama Araçları kategorisinde Elfzynpgkhn tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 61,855 kez görüntülenmiş, 254 yorum ve 20 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Hesaplama Araçları
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini çin takvimi doğrumu
Konbuyu başlatan Elfzynpgkhn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bahar❤️elizan

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
Senin gönderdiğin linkde erkek dedi. Evet oğlum olacak insallah Ben kendim başka bı siteden yapmıştım kız demişti.

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhabar bugün bir site buldum linkini atacam asagiya çin takvimi o linke girip suan gebe olup ve bebegin cinsiyetini bilenler yapabilir mi tutuyormu gercekten merak ettim deneyen olursa yazabilirmi
benim eltimde bana cin taviminde bakmişti erkek cikiyodu 1 hafta sonra doktora gittim erkek oldugu ortaya cikti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bn
şimdi ben 8 nisan 1993 doğumluyum son adet tarihim 21 ağustos 2020 hesaptan bişey anlamadım yaa
ben yaptim sana muhtemelen kiz yaziyo

Son düzenleme:

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Şuan doğru çıkıyor canım benim ama tesadüf tamamen yoksa benimle aynı gün aynı yıl doğan ve aynı ayda Hamile kalan herkesin aynı cinsiyet olması gerekir ki buda çok saçma olurdu ☺️☺️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Senin attığında da denedim oğlumda yanlış çıkmıştı bende hep tüm takvimler kız cikiyordu 2. Kız yine kız çıktı yani %50 zaten tutuyor bunlara hiç inanma 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar