Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selin.33 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz 🥰
Konbuyu başlatan Selin.33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler ve anne adayları bebeğimizin 12 haftalık görüntüsü burda bakan doktor direkt erkek dedi gösterdi genital bölgesini dedi. Ama sonraki kontrollerimizde hep bağdaş kurmuş oluyordu bakan doktorlar görünmediği için emin değilim ama kız olabilir dediler siz nasıl bir tahmin yürütürsünüz merakla bekliyorum 🌺
Erkeğe benziyor canım takip ettiğim bir doktor var Mehmet Fatih karsli cinsiyet hakkında verdiği bilgilerden anladığım kadarıyla erkek bebek. Sizde bakın isterseniz Instagram hesabindan

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Erkeğe benziyor canım takip ettiğim bir doktor var Mehmet Fatih karsli cinsiyet hakkında verdiği bilgilerden anladığım kadarıyla erkek bebek. Sizde bakın isterseniz Instagram hesabindan
Evet bende takip edşyordum kendisini hatta bebeğin ultrason resmini de attım kendisine bu resimlerden bişey anlaşılmıyor diye cevap vermişti çok fazla beğeni takip muhabbeti yapıyor ister istemez insan rahatsız oluyor takipçi sayısını arttırmak için orda olduğunu çok vurguluyor amacından sapıyor gibi geldi bana

Tüm sayfalar yüklendi.