Cinsiyet tahmini yapar mısınız lütfen ❤️❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asoş tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini yapar mısınız lütfen ❤️❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini yapar mısınız lütfen ❤️❤️❤️
Konbuyu başlatan Asoş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asoş

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Screenshot_20210712_104719.jpg

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Screenshot_20210712_104557.jpg

Screenshot_20210712_104748.jpg

Anne sevdası

Kayıtlı Üye
rank
Selam canim bence erkek bende hamileyim ve çok küçük görünmüyo demişlerdi ama karin tarafinda ayni senin gibi dimdik çikinti vardı ,iki üç hafta sonra erkek dediler .Neyse canim önemli olan sağlikli olsun hayirla kucağina alirsin inşaallah🤗🤗🤗

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Siz fotoğraf nasıl atıyorsunuz bana söyleyin

Benimki 14 haftalık inşallah yarın söyler cinsiyetinı

Son düzenleme:

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Selam canim bence erkek bende hamileyim ve çok küçük görünmüyo demişlerdi ama karin tarafinda ayni senin gibi dimdik çikinti vardı ,iki üç hafta sonra erkek dediler .Neyse canim önemli olan sağlikli olsun hayirla kucağina alirsin inşaallah🤗🤗🤗
tabiki önemli olan sağlıklı hayırlı evlat olması ama bi kızım var bide oğlum olsun çok istiyorum inşallah dediğiniz gibi çıkar da oglusum olur 🤲😘🤗Allahım size de hayırlısıyla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah 🤗🤲

Konu içindeki mesaj 'Gebeliktakibim forum uygulaması' yüklemek gerekiyor bu linkten yükleyebilirsin https://gebeliktakibim.com/threads/gebeliktakibim-forum-uygulamasi.3233/post-31134
Buradaki adımları takip edip yükleyebilirsin canım. Chrome üzerinden girmen gerekiyor ama foruma, yüklemek için

Konu içindeki mesaj 'Gebeliktakibim forum uygulaması' yüklemek gerekiyor bu linkten yükleyebilirsin https://gebeliktakibim.com/threads/gebeliktakibim-forum-uygulamasi.3233/post-31134
Buradaki adımları takip edip yükleyebilirsin canım. Chrome üzerinden girmen gerekiyor ama foruma, yüklemek için

Son düzenleme:

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Dün gittim normalde 14 haftalık ama devlet hastanesinde 12 +4 günlük görünüyor cinsiyeti erkek dedi doktor ilk çocuğumda erkekti 6 yaşında şimdi ikinci gebeligim oda erkek dedi Allahım herkesin gönlüne göre versin 💕💕💐

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Dün gittim normalde 14 haftalık ama devlet hastanesinde 12 +4 günlük görünüyor cinsiyeti erkek dedi doktor ilk çocuğumda erkekti 6 yaşında şimdi ikinci gebeligim oda erkek dedi Allahım herkesin gönlüne göre versin 💕💕💐
Amin inşallah 🤲

Ay hadi inşallah 😍🤗🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar