Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Merveakpinar tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,579 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Merveakpinar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merveakpinar

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bende inanmiyorum bunlara çünkü ogluma hamileyken asiri eksi seyler tuketiyodum :)
Aynn canım hayırlısı olsun inşallah. Ultrason sonucuna gelince ben tahmin de bulunmak isterdim ama hiç anlamam öyle şeyleri inan ben 20. Haftada cinsiyetini öğrenmiştim. Kendi bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyordum ultrason kağıdımı verirdi doktor saatlerce bakar dururdum ama inan hiç birşeye benzetemez dim en sonunda doktor söyledi öğrendim öyle. İnşallah rabbim gönlüne göre verir ve sağ salim kucağına alırsın 🥰😍♥️

Merveakpinar

Kayıtlı Üye
rank
Aynn canım hayırlısı olsun inşallah. Ultrason sonucuna gelince ben tahmin de bulunmak isterdim ama hiç anlamam öyle şeyleri inan ben 20. Haftada cinsiyetini öğrenmiştim. Kendi bebeğimin cinsiyetini çok merak ediyordum ultrason kağıdımı verirdi doktor saatlerce bakar dururdum ama inan hiç birşeye benzetemez dim en sonunda doktor söyledi öğrendim öyle. İnşallah rabbim gönlüne göre verir ve sağ salim kucağına alırsın 🥰😍♥️
Tesekkur ederim

Mucize

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason resmi .nasıl yükleniyor

Helen47

Kayıtlı Üye
rank
Bence bir kızın daha olacak bende kız hisset ama önce sağlıklı olsun rabbim her meyveden tattırsın inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar