Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Dileksu tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,578 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Dileksu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Dileksu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar tahminlerinizi merak ediyorum 15+3 günlük ultrason görüntüsü.

Ekli dosyalar

• IMG_20221219_162409.jpg
    IMG_20221219_162409.jpg
    800 KB · Görüntüleme: 108

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Banada birçok kişi öyle dedi benimde ilk hareket ettiğini hissettigimden beri kasıklarda hissediyorum çoğu kişi o zaman kız dedi ama doktorun tahmini erkek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba kızı olanlar ilk hareketlerini hep kasiktami hissetti
Bilmiyorum ki canım bence vücut yapısıyla ilgili bir şey bu kasıkta hissedip hissetmemek her zaman doktorun dediği daha doğru geliyor bana senin ilk gebelik mi

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım 3. Aradan 8 yıl kadar zaman geçince hatırlamıyorum valla etraftakilerin söylemesi öyle artık bilmiyorum ne kadar doğruluk payı var
Etraftakilerin dediklerinin hiçbir tıbbi bağı yok biliyorsun yaşadıklarini tecrübe ederek konuşuyorlar sağlıklı olsunlar da kızı erkeği farketmez benim kızım olacak bazen affedersin özel bölgeme bile baskı yaptığı oluyor

Dileksu

Kayıtlı Üye
rank
Etraftakilerin dediklerinin hiçbir tıbbi bağı yok biliyorsun yaşadıklarini tecrübe ederek konuşuyorlar sağlıklı olsunlar da kızı erkeği farketmez benim kızım olacak bazen affedersin özel bölgeme bile baskı yaptığı oluyor
Tabi canım biliyorum sadece acaba varmı öyle birşey diye sormak istedim hepsi evlat iki oğlum var saçlarının teline zarar gelsin istemem rabbim isteyen herkese tattirsin annelik duygusunu

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Banada birçok kişi öyle dedi benimde ilk hareket ettiğini hissettigimden beri kasıklarda hissediyorum çoğu kişi o zaman kız dedi ama doktorun tahmini erkek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba kızı olanlar ilk hareketlerini hep kasiktami hissetti
Yok ya bak benim kızım oluyor hayırla sağlıkla inşallah hepimiz kavuşalım yavrucaklarımıza ben kasıkta hissettim hatta o kadar rahatsız ediyordu ki sanki oraya yapışmış gibiydi çoğu zaman yürütmüyordu bile bana da illa erkektir erkek çocuklar öyle yapar diyorlardı ben ısrarla kızmış doktor söyledi dedikçe erkektir erkek işte yok benim gelinim öyleydi yok kızım yok bacım öyleydi diyorlardı doktorun dediğinden şaşma derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar