Sorum var Cinsiyet tahmini😌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minişinannesi tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini😌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 703 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini😌
Konbuyu başlatan Minişinannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minişinannesi

Minişinannesi

Kayıtlı Üye
rank
Banada 13te kıza benziyor dedi bu sabah kesin kız olduğunu öğrendik. Eşimin tarafında ve benim tarafımda tek kız olacak heyecanla bekliyoruz :ROFLMAO: rabbim önce sağlık sonra gönlünüze göre versin inşallah :giggle:
Bende de bir kız var ama ne yalan söyliyim insan diğerini de tatmak istiyor bi yandan tabi ama hep bi kızım daha olsa diye içimden istiyorum. Bizde de heeeep kız hiç erkek yok:) Bu da kızsa 6. Torun kız olcak yine😁

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Bende de bir kız var ama ne yalan söyliyim insan diğerini de tatmak istiyor bi yandan tabi ama hep bi kızım daha olsa diye içimden istiyorum. Bizde de heeeep kız hiç erkek yok:) Bu da kızsa 6. Torun kız olcak yine😁
Aa dediğim gibi Allah önce sağlık sonra niyetinize göre versin. Benim bir oğlum var zaten çok heves ediyordum kız çocuklarını komşularımın kızları bile benim yanımdan ayrılmaz kreşe giderken hep saçlarını ben örerim. Beni tanıyan herkes de kız çocuun olur diye dua ettiler rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah :giggle:

Minişinannesi

Kayıtlı Üye
rank
Aa dediğim gibi Allah önce sağlık sonra niyetinize göre versin. Benim bir oğlum var zaten çok heves ediyordum kız çocuklarını komşularımın kızları bile benim yanımdan ayrılmaz kreşe giderken hep saçlarını ben örerim. Beni tanıyan herkes de kız çocuun olur diye dua ettiler rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah :giggle:
Amin inşallah sağlıkla gelsin tüm bebişler🌸💐☀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar